Slovácko B, mužstvo z Uherského Hradiště, jedno ze dvou ligových mužstev, které nemá juniorku, ale B mužstvo v MSFL.

Ne 11.10.2015 v 10:15 1.FC Slovácko B - SK Líšeň 0:0

Karty: 75. Rada (SOB), 85. Vinkler (SOB) – 68. Hanuš (LIS)

1.FC Slovácko B: Daněk – Suchý, Rada, Fojtášek (86. Petrucha), Machalík, Tesař, Ťok, Vinkler, Tesař, Prajza, Šimko, Košút
Náhradníci: Nemrava – Petrucha, Ohnutek, Pilka

SK Líšeň: Halouska – Král, Drábek, Čampa, Schneider, Stehlík, Weber (73. Vejmělek), Bohuslav (90. Walla), Ovsepjan (90. Kubík), Hanuš, Milotínský
Náhradníci: Sedmidubský – Kubík, Pecha, Walla, Vejmělek

Rozhodčí: Mojžíš – Bureš, Šištík

Nepříliš pohlední souboj odpovídal postavení obou mužstev v tabulce, který skončil bezbrankovou remízou. V utkání se dají označit dva světlé okamžiky. V prvním poločase břevno Milotínského a ve druhém dějství krásná rána Vinklera, jenž mířila také do břevna a o kousek neprošla za brankovou čáru. (12:50:51)

30. 4.5.2016 16:30 1.FC Slovácko B - FC Hlučín 3 - 0
Po třech vítězstvích v řadě vyšli hlučínští fotbalisté naprázdno. Ve středeční předehrávce třicátého kola prohráli v Kunovicích s rezervou ligového Slovácka 3:0.

1. FC Slovácko B – FC Hlučín 3:0 (1:0)
Branky: 31. Chýla, 70. Hlupík, 85. Kerbr (penalta). Rozhodčí: Řezníček – Sedláček, Hanáková. Diváků: 148
Hlučín: Hampel – Štefek, Heinik, Mac, Galvas – Hudeczek – Lukáš (77. Fojtik), Foltýn, Dostál (69. Pecuch), Badalyan – Kraut (66. Sagner).

Trenér: Milan Valachovič

Kouč Slezanů Milan Valachovič nemohl nasadit tři opory - Žižku, Sasína a Taliána, naopak celek z Uherského Hradiště nasadil do hry i hráče z áčka, jako například Kaloudu, Hlupíka, Kerbra nebo v Hlučíně dobře známého brankáře Daňka.

„Zdravotní problémy nám neumožnily nasadit do hry kompletní sestavu, navíc během zápasu jsme museli stáhnout ze hry Krauta a Dostála,“ řekl úvodem trenér Hlučína Milan Valachovič.

„Chtěli jsme vycházet ze středového bloku, což nám vycházelo, i když jsme v prvním poločase inkasovali gól,“ podotkl hlučínský stratég.

Slezané se také směrem dopředu snažili být nebezpeční. Nejblíže k překonání brankáře Daňka byl Dostál, ale neuspěl. Tentýž hráč měl gólovku i po přestávce, ale nedal. „Měli jsme docela dost standardních situací, jenomže jsme je nedokázali gólově realizovat,“ doplnil trenér.

V 70. minutě kopal Hlučín rohový kop, bohužel Lukáš se Ságnerem propadli a Hlupík dával na 2:0. Pět minut před koncem pečetili domácí své vítězství gólem Kerbra z pokutového kopu.

„Domácí byli silnější na balonu. Měli více ze hry, ale velikost porážky je pro nás až příliš krutá. Pozitivem je, že jsme mohli nasadit do hry naše dorostence,“ zakončil Milan Valachovič.

Líšeň by potřebovala bodovat, protože soupeři pod námi nebudou pořád prohrávat, Slovácko je v podstatě zachráněné. Ale v tomto zápase není nic jisté, záleží na tom, kolik hráčů z kádru A mužů Slovácka přijede. Každopádně na Slovácku jsme také hráli proti několika hráčům ze širšího kádru A mužstva, ale důslednou obranou hrou celého mužstva jsem uhráli remízu. je třeba se z toho poučit a pokusit se bodovat.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 06.05.2016 v 16:40