So 18.10.2015 15:00 FC Hlučín - SK Líšeň 1:1
So 16.05.2016 16:30 SK Líšeň - FC Hlučín 4:2
So 03.10.2015 15:30 SK Líšeň - FC Hlučín 1:1
Karty: 87. Král (LIS) – 50. Mac (HLU), 84. Hanus (HLU), 90. Heinik (HLU)

SK Líšeň: Sedmidubský – Král, Drábek, Čampa, Schneider, Šural, Stehlík, Weber, Bohuslav, Šembera (60. Vejmělek), Milotinský (31. Hanuš)
Náhradníci: Rychetský – Kubík, Walla, Lontras, Ovsepjan, Hanuš, Vejmělek

FC Hlučín: Hampel – Heinik, Žižka, Sasín (68. Hanus), Kraut, Foltýn, Dostál, Hudeczek, Ondrušík (78. Štefek), Mac, Halaška (76. Sporysz)
Náhradníci: Bartoš – Ivan, Líbař, Hanus, Sporysz, Bolina, Štefek

Rozhodčí: Hájek Kamil – Pfeifer Michal, Klement Tomáš.

Skončilo utkání 9. kola MSFL, ve kterém domácí
SK Líšeň hrála s týmem FC Hlučín nerozhodně 1:1. Za domácí se trefil ve čtvrté minutě František Schneider. V druhém poločasu byli opět aktivnější hosté a v 73 minutě vyrovnal po závaru v šestnáctce Dominik Kraut. Po zbytek zápasu branka nepadla a každý tým si tak do tabulky připíše po jednom bodu. (17:26:51)

So 23.04. 16:00 hřiště MFK Vyškov - FC Hlučín 1:2
Tři body vezou hlučínští fotbalisté z Vyškova. Slezané podali dobrý výkon, skvěle zahrál Radek Sasín, který jednu branku dal a na druhou nahrál Dominiku Krautovi.

MFK Vyškov – FC Hlučín 1:2 (1:2)
Branky: 15. Urbančok – 9. Sasín, 32. Kraut.
Rozhodčí: Mikeska – Duda, Vrťo. ŽK: Přerovský – Štefek, Talián. Diváků: 293

Hlučín: Hlaváč – Štefek, Heinik, Mac, Žižka – Talián (81. Galvas), Dostál, Foltýn (90+1. Lukáš), Sasín (71. Hudeczek), Badalyan – Kraut. Trenér: Milan Valachovič

Kouč Hlučína Milan Valachovič opět sáhl ke změně na brankářském postu. Po devíti minutách se Hlučínští radovali ze vstřelené branky. Po úniku Badalyana se trefil Sasín.

„Začali jsme dobře, podařilo se nám dát rychlý gól, bohužel brzy jsme si nechali vstřelit vyrovnávací branku,“ řekl hostující trenér. V 15. minutě překonal Hlaváče Urbančok. „Této brance předcházela naše chyba. Přitom o kvalitách Urbančoka jsme se bavili,“ povzdechl si Valachovič.

Hlučín hrál se zahuštěným středem, což domácím příliš nesedělo. Ve 32. minutě získal Sasín balon, nahrál Krautovi, který obstřelil brankáře Klimeše. Minutu před poločasem vybojoval míč Foltýn, nahrál Krautovi, který se zbavil Trousila, ale Klimeš jeho ránu chytil.

Po přestávce vycházel Hlučín z poctivé defenzivy. „Dá se říci, že domácí jsme do ničeho nepouštěli,“ pokračoval trenér FC Hlučín.

Po dvou minutách hry ve druhém dějství nahrál Foltýn Krautovi, který znovu ztroskotal na Klimešovi. „Vyškov zahrozil až v závěru, naštěstí naši branku netrefil. S výsledkem i výkonem jsem spokojen. Tři body z Vyškova mají velkou cenu,“ zakončil trenér Hlučína.

Hlučín pamatuje lepší časy, v sezoně 2010/11 ještě hrál II. ligu. Navíc trenér Valachovič je známý tím, že si umí seznat několik nadstandardních hráčů, kteří převyšují úroveň MSFL, v současné době Kraut, Sasín, Hanus,… :
Naopak už po druhé jede Líšeň do Hlučína oslabena o vyloučeného a zraněného hráče. Hlučín navíc v posledním kole vyhrál ve Vyškově a tři poslední kola nepoznal porážku.
Nezbývá, než se rozpomenout na poslední utkání v Hlučíně, kde jsme také jeli oslabeni, vědomi si toho, dobře bránili a nakonec odvezli překvapivou remízu.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 29.04.2016 v 02:42