Líšeň - HFK Olomouc v so 9.4.2016 v 15 30

V sobotu 9.4.2016 v 15 30 hod. se utká Líšeň s HFK Olomouc v důležitém zápase o udržení v soutěži.

Poslední utkání obou celků:
So 12.09. 14:30 HFK Olomouc - SK Líšeň 0:0
Karty: 12. Štefan (HFK) – 39. Stehlík (LIS), 56. Král (LIS)

1. HFK Olomouc: Mucha – Bernard, Kotouč, Buček (86. Boscato), Kováč, Šteigl, Rozsíval, Danis, Grézl, Kucharčuk, Heinz (C)
Náhradníci: Nuer, Vodička, Boscato

SK Líšeň: Záleský – Král, Drábek, Čampa (C), Matějka (39. Vejmělek), Schneider, Weber, Stehlík, Ovsepjan (79. Leasure), Matoušek (14. Lontras), Milotínský
Náhradníci: Sedmidubský, Leasure, Lontras, Vejmělek

Rozhodčí: Černý Josef – Sedláček Tomáš, Svoboda Radek

Diváci: 90

Ve druhém poločase byla Líšeň aktivnější, ovšem hraje se na góly a ten jsme neviděli ani jeden a oba týmy si tak rozdělí po bodu.

Postavení obou týmů v tabulce:
12. SK Líšeň 19 6 3 10 20:35 21 -9
15. 1.HFK Olomouc 19 3 5 11 14:34 14 -16

Minulé utkání Olomouce:
Holice nezvládla s Vyškovem druhý poločas
Sobota 2.4.2016, 10:15 hod. - MSFL, 20. kolo, 2015 - 2016, stadion Holice

Dnes jsme přivítali na holickém stadionu ve 20. kole MSFL tým MFK Vyškova, se kterým jsme na podzim prohráli 3:0.

U hostů došlo na pozici hlavního trenéra k jedné velké změně, kdy ve funkci skončil Miloslav Machálek. Nahradil jej Jan Trousil jako hrající trenér. Na lavičce našeho soupeře jsme přivítali také bývalého trenéra HFK Valdemara Horvátha.

Utkání začalo za krásného počasí a bylo se na co dívat. Obě mužstva měla několik velmi dobrých příležitostí ke skórování. Na straně HFK se neprosadili Heinz, Buče, Pytlík a ani Schmidt.

Hosté výborně kontrovali a měli perfektní a rychlý přechod do útočné fáze. Na obou stranách tedy vázla jen koncovka.

První poločas branka nepadla a do kabin se šlo tak za bezbrankového stavu.

Druhý poločas byl pro domácí jako z hororu. V 55. minutě se po rohu prosadil hlavou nikým nehlídaný Lička - 0:1.

A to nebylo vše. O minutu později nechali holičtí hráči vykombinovat akci soupeře až do vápna, kde lehce skóroval Jeřábek - 0:2.

A aby toho nebylo málo, tak v 77. minutě opět z rohu přišla třetí branka. Přetažený roh na zadní tyč se vrátil před branku, kde jej do sítě poslal Lička, pro kterého to byla druhá branku utkání - 0:3.

Holičtí se bohužel nezmohli na žádný odpor, jejich hra neměla jiskru a nutno dodat, že styl jakým celý tým hrál byl žalostný.

Snad hráči se v dalším utkání ze svých chyb poučí a budou se snažit odčinit dnešní výkon.

1.HFK Olomouc - MFK Vyškov 0:3 (0:0)

Branky: 55. , 77. Lička, 56. Jeřábek (VYŠ)

Rozhodčí: Josef Tomanec - Petr Mikula, Petr Hanák

Delegát FAČR: Vladimír Boček

ŽK: 86. Pezzotti (HFK) - 89. Novotný (VYŠ)

ČK: –

Diváků: 154

1.HFK Olomouc: Mucha - Přikryl, Kotouč, Petrić (73. Fočić), Kováč (75. Grézl) - Šteigl, Buček, Schmidt (66. Kostorek), Heinz (C), Pyclík, Pezzotti.

Náhradníci: Snášel - Srnec, Fočić, Grézl, Kostorek, Bořil.

Realizační tým - trenér: Oldřich Machala, asistent: – , vedoucí mužstva: Miroslav Derco, masér: Pavel Beneš, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Rudolf Ditmar.

MFK Vyškov: Klimeš - Holub (46. Holub), Přerovský, Lahodný (81. Studený), Trousil (Urbančok), Netopil, Stříž, Krejčí, Lička, Jeřábek ©, Novotný.

Náhradníci: Kollár - Račanský, Hodinář, Studený, Urbančok, Němeček,

Realizační tým - trenér: Jan Trousil, asistent: Valdemar Horváth, vedoucí mužstva: Jaroslav Hejný, masér: Petr Seidl, kustod: –, lékař: .

Následující kolo: v dalším utkání zavítáme na domácí půdu týmu SK Líšeň. Utkání se hraje v sobotu 9.4.2016 už v 15:30 hod. na stadionu v Líšni, Kučerova 4.

Jarní výsledky Olomouce:
19.03. 15:00 HFK Olomouc - Velké Meziříčí 1:1
26.03. 15:00 hřiště Mohelnice - HFK Olomouc 3:1
02.04. 10:15 HFK Olomouc - MFK Vyškov 0:3

Poprvé ve vzájemných utkáních obou celků nastupuje Olomouc jako více ohrožený celek sestupem. Také jarní bilance Olomouce je zatím špatná, získala 1 bod ze tří zápasů. Přijede velmi silně motivovaná odčinit dosavadní jarní neúspěchy a porazit Líšeň.
Pro Líšeň je to téměř utkání jara, pokud prohraje, sníží se rozdíl mezi oběma mužstvy na 4 body, pokud by vyhrála Líšeň, bude rozdíl 10 bodů.
Důležité je neprohrát a alespoň udržet 7 bodový odstup obou mužstev. Takže základ je doma neinkasovat.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 07.04.2016 v 08:06