Branky: 28. Chalupa, 53. Melles, 54. Melles, 86. Ošmera – 4. Milotínský
Karty: 36. Komínek (TRE), 57. Dobrovolný (TRE), 79. Chlup (TRE) – 25. Klán (LIS), 53. Matoušek (LIS), 84. Král (LIS)

HFK Třebíč: Matiášek - Chalupa Pavel, Komínek(C), Havránek-Fall, Dobrovolný, Chlup, Ošmera, Kostelecký - Florián, Dogui
Náhradníci: Oberreiter, Dočekal, Chalupa Martin, Válek, Rousek

SK Líšeň: Sedmidubský - Král, Čampa(C), Matoušek - Vejmělek Tomáš, Schneider, Boštjan, Škoda, Klán - Přerovský, Milotínský
Náhradníci: Krafek, Leasure, Majid, Ovsepjan

Rozhodčí: Klíma-Drozdy, Lakomý, delegát: Lenfeld

12. SK Líšeň 17 5 3 9 19:33 18
14. Horácký FK Třebíč 17 3 7 7 23:37 16

Minulé utkání Třebíče:

HFK Třebíč – FC Viktoria Otrokovice 1 : 2 (0 : 2)
Třebíči vstup do jarních odvet nevyšel. Otrokovice se v Třebíči, po chybách domácí obrany, pohodlně dostaly do vedení 2 : 0, které v druhém poločase, i přes velký tlak domácích, uhájily.

Branky: 59. Dogui – 18. Neubert, 34. Elšík.

Sestava Třebíč:
Soukup – Bagnon (46. Dogui), Komínek, Havránek, P. Chalupa – Klusák, Chlup – Ošmera, Dobrovolný, Kishita (67. Kelbler) – Tsuchiya.

Sestava Otrokovice:
Balážik – Juráň, Dekleva, Juhás, Mlýnek (74. Němec) – Zach, Jasenský, Elšík, Vavruša (91. Blahounek) – Foltýn (63. Zábojník), Neubert.

Rozhodčí: Ondráš – Drozdy, Hanáková.
Delegát: Vidlák.
ŽK: 1 (69. Klusák) – 3 (26. Mlýnek, 78. Elšík, 90. Balážik).
ČK: 0 – 0.
Diváků: 180.

Otrokovice se po dvou rychlých protiútocích pohodlně dostaly do vedení 0 : 2, když domácí obrana nechala úplně volného Neuberta a následně Ešíka.
První v zápase ale mohli skórovat domácí, Tsuchiya ale svůj průnik po pravé straně mezi dvěma obránci hostí zakončil střelou, s kterou otrokovický brankář neměl žádné problémy. Hosté poprvé zahrozili ve 13. min., kdy se Mlýnek dostal k míči za obranu, vyběhnuvšího Soukupa ale nepřekonal. V 18. min. domácí obrana nechala před vlastní brankou úplně volného Neuberta a ten po centru z pravé strany přesnou hlavičkou k tyči poslal hosty do vedení 1 : 0. Ve 30. min. se ve středu hřiště dostal k míči Chlup, který vyslal mezi stopery hostí do samostatného úniku Tsuchiyu, ten ale mířil mimo otrokovickou branku. Ve 34. min. opět chyboval domácí obrana, která nechala na velkém vápně volného Elšíka a ten umístěnou střelou zvýšil na 2 : 0 pro hosty. V poslední minutě prvního poločasu po zahraném rohovém kopu a po skrumáži před brankou hostí Dobrovolného dobře mířenou střelu gólman Balážik na přední tyči vyrazil.
Ve druhém poločase vykřesal naději na dobrý výsledek domácí Dogui, který v 59. min. po centru Ošmery hlavou snížil na 1 : 2. Následně mohli skórovat domácí Kelbler a Chlup, jejich střely z nadějných pozic ale gólovou radost nepřinesli. Domácí si vytvořili tlak na otrokovickou branku, neskórovali ale ani po rohovém kopu Dobrovolného, jehož centr brankář Balážik podběhl. Hosté mohli rozhodnout o výsledku v 84. min., kdy svoje sólo Zábojník nedokázal gólově zakončit. Domácí se dočkali branky v 86. min. po střele Chlupa, rozhodčí ale gól neuznal pro údajný ofsajd jednoho z domácí hráčů před brankou hostí. Neujmula se ani střela Chlupa v 90. min. utkání, která skončila na břevně otrokovické branky.

Příprava Třebíče:

HFK Třebíč – TJ Slavoj Polná 5 : 0 (4 : 0)
HFK Třebíč – 1. FC Jemnicko 8 : 1 (5 : 0)
HFK Třebíč – FK Pelhřimov 4 : 2 (2 : 1)
HFK Třebíč – FSC Stará Říše 6 : 1 (4 : 0)
HFK Třebíč – 1. SC Znojmo FK jun. 2 : 3
HFK Třebíč – FC Slovan Havlíčkův Brod 0 : 1 (0 : 1)
HFK Třebíč – SFK Vrchovina 2 : 2 (1 : 0)

Třebíč měla vynikající konec přípravy, výsledky svědčí o velmi dobrém mužstvu. Také v zápase v Otrokovicemi hrála Třebíč velmi dobře. Jen díky náhodě a štěstí Otrokovic v prvním zápase neuspěla, což všechno je proti Líšni.
Lze očekávat, že Třebíč bude silnější soupeř, než Vyškov. Navíc bude chtít přesvědčit, že výborné výsledky z přípravy nebyly náhodné a naopak náhodná byla porážka od Otrokovic.
Pokud si hráči Líšně budou myslet, že po vítězství nad v tabulce tehdy 4. Vyškovem si jednoduše poradí s v současné době 14. Třebíčí, pak se stane pravý opak. Navíc vyhrát doma dvě utkání po sobě je pro hráče obecně velký problém, protože po vítězství přichází pravidelně podcenění dalšího soupeře a Třebíč přijede maximálně koncentrovaná s touhou odčinit poslední porážku doma
Pokud si to Líšeň uvědomí, přistoupí k utkání ještě lépe než k utkání s Vyškovem, nemusí být také bez šancí, ….
Nehraje se liga, hlásí pěkné počasí, mohla by přijít i slušná návštěva, …

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 24.03.2016 v 13:17