Souboj dvou nejhorších mužstev posledního kola MSFL se odehraje v Třebíči.

Dosavadní výsledky Třebíče.
Ne 09.08. 1.FC Slovácko B - HFK Třebíč 1:1
So 15.08. HFK Třebíč - MFK Vyškov 0:2
Ne 23.08. Otrokovice - HFK Třebíč 6:0
Třebíč utrpěla debakl na půdě nováčka z Otrokovic 6 : 0. Domácí rozhodli o svém vítězství v rozmezí 26. až 38. min., kdy vstřelili tři branky.

Branky: 30., 38., 47. a 49. Silný, 26. a 73. Mazouch.

Sestava Otrokovice:
Balážik – Rajnoha, Juráň, Netopil, Jasenský – Němec (65. Zach), Šuranský, Mazouch, Mlýnek (67. Juhás) – Elšík, Silný (55. Mlčák).

Sestava Třebíč:
Matiášek – Chlup, Komínek, Havránek, Dobrovolný – Ošmera, Fall, P. Chalupa, Válek (62. Benda) – Florián (62. Novotný), Dočekal (62. Kovář).
Rozhodčí: Duda – Kneisl, Mrázek.
Delegát: Mužík.
ŽK: 0 – 2 (30. Komínek, 43. Dočekal).
ČK: 0 – 0.
Diváků: 255

Úvod zápasu patřil domácím, kteří se snažili střílet z každé pozice, ale třebíčská obrana v těchto chvílích stála na pevných základech. Naopak, Třebíč mohla jít do vedení v 18. min., kdy po přihrávce Floriána v brankové příležitosti Dočekal přestřelil. V 26. min. hlavní rozhodčí vyhodnotil střet Chlupa s Mlýnkem jako nedovolený a Mazouch z přímého volného kopu poslal domácí do vedení 1 : 0. Další sporný moment přišel ve 30. min., kdy běžecký souboj Komínka se Silným v třebíčském velkém vápně hlavní rozhodčí posoudil opět jako nedovolený a sám postižený z penalty zvýšil na 2 : 0. Do poločasu domácí zvýšili ještě na 3 : 0, kdy Silný proměnil samostatný únik.

Nekoncentraci třebíčské obrany domácí potrestali hned v úvodu druhého poločasu. Silný se totiž brankově prosadil v 47. a 49. min. Za takto již rozhodnutého stavu mohl korigovat výsledek Florián, jeho hlavička po centru Ošmery ale skončila těsně vedle domácí branky. Neprosadil se ani Fall, jehož dalekonosnou, dobře mířenou, střelu domácí brankář vyrazil na roh. Konečný výsledek na 6 : 0 stanovil v 73. min. přesnou střelou za tyč Mazouch.

Poslední utkání Třebíče s Líšní.
So 18.04. 16:00 hřiště SK Líšeň - HFK Třebíč 6:0
Komentuje Jan Číhal

Branky: 16. Halaška, 37. Halaška, 41. Drábek, 44. Brigant, 47. Šumbera, 82. Halaška
Karty: 30. Matoušek (LIS) – 59. Oura (TRE)

SK Líšeň: Veselý – Král, Drábek, Čampa (K), Šumbera, Halaška, Brigant, Matoušek, Hyčka, Klán, Milotínský
Náhradníci: Zádrapa – Zavřel, Walla, Bohuslav, Ovsepjan, Lisický, Vejmělek

HFK Třebíč: Doležal – Oura, Novotný, Herc, Chalupa, Dobrovolný, Chlup, Florián, Ošmera, Komínek (K), Chalupa
Náhradníci: Tesař – Rybníček, Oladiti Sunday, Benda

Rozhodčí: Podaný – Trávníček, Běhal

Utkání je u konce, domácí ve druhém poločase ještě zvýšili svůj náskok, když se trefili Šumbera a Halaška. Ode mě je to pro tento zápas vše, loučím se s vámi a zase někdy u onlajnů, na shledanou.

Obě mužstva utrpěla v posledním kole debakl a bude to sice souboj o body, ale hlavně získání potřebné sebedůvěry ve své schopnosti. Zbrojovka i Líšeň má mnoho zraněných a vyloučených, tak je třeba, zdraví hráči Líšně začali hrát odpovědně dozadu, stejně jako na jaře, když se podaří uhrát remízu, bude to doklad, že mužstvo je opět kolektiv a ne jedenáct individualit, které netáhnout za jeden provaz.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 26.08.2015 v 18:54