Vyškov - Líšeň so 22.8.2015 v 16 30.

Třetí utkání MSFL zajíždí Líšeň do Vyškova, který hrál 2x venku a připsal po remíze 2:2 v Mohelnici a vítězství 2:0 v Třebíči 4 body. Líšeň zatím nebodovala a co víc nevstřelila ani branku.

Tabulka6. MFK Vyškov 2 1 1 0 4:2 4
16. SK Líšeň 2 0 0 2 0:3 0

HFK Třebíč – MFK Vyškov „A“ 0:2 (0:0)

Branky: 73. Přichystal, 77. Urbančok.

Sestavy:
Třebíč: Matiášek – P. Chalupa, Komínek, Havránek, Dobrovolný – Ošmera, Chlup, Fall, Kelbler (80. M. Chalupa) – Válek (77. Florián), Dočekal (46. Kostelecký).

Vyškov: Klimeš – Krejčí, Trousil, Hodinář – Němeček (80. Lička), Studený, Jeřábek, Lahodný (70. Lička), Stříž – Urbančok (84. Pazourek), Přichystal.

Rozhodčí: Ondráš – Ogrodnik, Buček.

Delegát: Boček.

Diváků: 150.

Vyškov byl v Třebíči určitě lepším týmem, který měl od začátku utkání více ze hry. Šance v
prvním poločase (Urbančok a Přichystal) ještě nebyly využity. Ve druhém poločase pak vyškovští fotbalisté v 54. a 59. min. nastřelili tyč domácí branky a Stříže neproměnil samostatný nájezd na brankáře domácích. V 65. Min vychytal Kuba Klimeš Kelblerovu hlavičku. Hosté se ujali vedení 1 : 0 v 73. min., kdy Matiášek neudržel ve své náruči střelu Sříže a Přichystal z dorážky již skóroval. V 77. min. Studeného křížný centr z pravé strany zpracoval ve vápně Urbančok, a po svém typickém uvolnění zvýšil na 2:0 pro Vyškov. Vyškov zvítězil zaslouženě po velmi kvalitním výkonu všech hráčů.

V jarní části Líšeň prohrála jen 2x, z toho nejvíce 3:0 právě ve Vyškově.

Všechna tato fakta hovoří jednoznačně ve prospěch Vyškova, bude těžké se ve Vyškově prosadit.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 19.08.2015 v 18:56