Líšeň - Slovácko 13.6.2015 v 16 30 hod.

B mužstvo Slovácka v Líšni uzavře celý ročník MSFL, je to poslední utkání za všech zápasů, které se bude v MSFL hrát.

Postavení obou mužstev v tabulce:
4. 1.FC Slovácko B 29 15 5 9 62:45 50 5
11. Líšeň 29 9 9 11 50:52 36 -6

Poslední utkání obou soupeřů:
St 17.09.2014, 17:00 1.FC Slovácko B - SK Líšeň 3:1
Komentuje: Tomáš Kučera

Slovácko připisuje další tři body na svůj účet. Ve druhém měl první šanci měl Sadílek, jeho rána šla těsně vedle. Další příležitost měl Michna. Před třetí brankou měl šanci Sus, skvěle se zaskvěl Nemrava. Čtvrthodiny před koncem dal třetí branku Civič, tři minuty před koncem mohl vstřelit kontaktní gól jak Omelchenko tak Přerovský, ale proti Nemravovi neuspěli.
Branky: 7. Michna, 37. Galuška, 75. Civič – 38. Přerovský
Karty: 49. Drábek (LIS), 59. Fojtík (LIS), 78. Veselý (LIS), 83. Hanuš (LIS)

1. FC Slovácko B: Nemrava – Holík (50. Pilka), Rada, Bartoš, Holek, Michna, Dočekal (60. Haša), Sadílek, Civič (86. Fojtášek), Prajza, Galuška
Náhradníci: Sedláček – Fojtášek, Haša, Pilka, Machač

SK Líšeň: Veselý – Drábek, Sedlák, Omelchenko, Sus (78. Široký), Krška, Fojtík, Hanuš, Fall (76. Fousek), Přerovský, Milotinský (68. Lisický)

1.FC Slovácko B - Fastav Zlín B 0:1
Malé derby se odehrálo v sobotu odpoledne na kunovické Bělince. Slovácko B hostilo regionálního rivala ze Zlína a divákům byl servírován sympatický fotbal, který však nabídl jedinou branku v podání hostujícího Kurtina. Za Slovácko byli výraznými tvářemi Sadílek, Prajza nebo Suchý.

První poločas začalo Slovácko dobře, první gólovku měl na noze Zajíc, ale v úniku nechal vyniknout jen hostujícího brankáře Švece. Zajíc, Rusňák a Vinkler byli nejblíže vstřelení vedoucího gólu domácích. Jedinou branku prvního poločasu však vstřelil po rohovém kopu zlínský Petr Kurtin. Za Slovácko mohl opět srovnávat Zajíc, ale minul a Holek dokonce neproměnil penaltu.

Pokračování zápasu po přestávce zpočátku přineslo jen mnoho soubojů ve středu hřiště. Iniciativu převzalo Slovácko, akce Prajzy skončila zblokovanou ránou. Za hosty hrozil Kurtin, ale naše béčko podržel Kohoutek. Fastav se musel bránit pokusům Sadílka a Groulíka. Slovácko v závěrečném náporu masírovalo soupeře, ale gól ne a ne přijít. V poslední minutě nádhernou ránou zpoza vápna orazítkoval Sadílek jen horní tyč.

1. FC Slovácko B: Kohoutek – Jeleček, Pilka, Suchý, Holek, Michna, Zajíc (66. Groulík), Sadílek L., Rusňák, Prajza, Vinkler.

Lavička: Sedláček – Petrucha, Groulík, Tesař, Palička, Machač.

V zápase už nejde o žádné sestupy a postupy, obě mužstva budou hrát v trochu pozměněných sestavách (Líšeň bez posil ze Zbrojovky, Slovácko bez posil s kádru A mužstva - dovolená). Slovácko v případě vítězství obsadí 3. místo v tabulce, Líšeň 10. místo v tabulce, což by bylo nejlepší umístění Líšně v MSFL. Zatím 2x 14. místo, pak 16. a sestup. Přijďte povzbudit líšňáky v posledním zápase sezony na domácí půdě.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 12.06.2015 v 05:37