Líšeň - Třebíč so 18.4.2015 v 16 hod.

Obě mužstva se utkávají delší dobu i když s přestávkami. Dříve to byly souboje v divizi, pak Líšeň postoupila do MSFL, opět sestoupila, a po roce postoupila do MSFL Třebíč, rok na to i Líšeň. Takže toto utkání je druhým soubojem obou mužstev v MSFL.

Poslední utkání:
21.09. 16:00 hřiště HFK Třebíč - SK Líšeň 4:3
Na Vysočině skončil další zápas , bohatý na branky , ve kterém byli nakonec úspěšnější domácí.

Branky: 16. Dobrovolný, 50. Dobrovolný, 52. Florián, 83. Dočekal – 13. Lisický, 42. Omelechenko, 83. Přerovský
Karty: 90+1. Veselý (LIS)

HFK Třebíč: Kotnour Jan-Svoboda Štěpán, Chalupa Pavel, Komínek David(C),Chalupa Martin-Dobrovolný Jan, Chlup Jiří, Ošmera Petr-Florián Petr, Štourač Jakub, Svoboda Petr
trenér: Zelníček Libor

Náhradníci: Oura, Benda, Dočekal, Kruba

SK Líšeň: Veselý Vlastimil - Hyčka Alois, Drábek Martin, Široký Marek(C), Fousek Radim, Šumbera Šimon - Lisický Adam, Omelchenko Oleksiy, Sedlák Jan - Moukanza Donneil Alain, Přerovský Daniel

HFK Třebíč - Fastav Zlín B 0:4

Třebíč má za sebou další nevydařený zápas, tentokrát prohrála doma s B týmem Zlína vysoko 0 : 4.
Branky: 20. Koller, 41. Chuchma, 67. Hradil, 89. Višněvský.

Sestava Třebíč:
Doležal – Herc, M. Chalupa, Havránek, P. Chalupa – Benda, Komínek, Chlup, Podzemský (66. Oura) – Florián, Novotný (70. Malý).

Sestava Zlín „B“:
Švec – Jurič, Zavadil, Višněvský – Koller – Blanař (89. Pavlíček), Hlobil, Čevenka, Chuchma (86. Nečas) – Hradil (77. Nehoda), Kurtin.

Rozhodčí: Mikyska – Hanáková, Líkař.
Delegát: Kundelius.
ŽK: 3 (50. Novotný, 55. Chlup, 60. Podzemský) – 2 (83. Kurtin, 87. Hlobil).
ČK: 0 – 0.
Diváků: 155.

Mladíci ze Zlína dělali domácím největší problémy svojí rychlostí a včasným napadáním, čímž Třebíč nedokázala v prvním poločase nijak ohrozit zlínskou branku. Naopak hosté se ujali vedení 1 : 0 v 20. min., kdy po centru z levé strany na zadní tyč úplně volný Koller hlavou otevřel skóre utkání. Hosté do poločasu ještě v 41. min. zvýšili na 2 : 0, když po nedůrazném odkopu domácí obrany Chuchma střelou z velkého překonal Doležala v brance domácích podruhé.

Hned v úvodu druhého poločasu si domácí vytvořili sérii tří rohů v řadě. Po jednom z nich ale do branky hostí neprošel ani Floriánův střílený centr na zadní tyč, který stačil konečkami prstů vytěsnit hostující brankář. To ale bylo ze strany domácích v tomto utkání vše. Hosté v 67. min. Hradilem, po jeho střele přímo z voleje, zvýšili na 3 : 0 a v 89. min. Višněvský tváří v tvář přeloboval vyběhnuvšího Doležala a upravil tak na konečných 4 : 0 pro hosty.

Třebíč na jaře 4 0 0 4 0:8 0

Líšeň hrála na jaře 3x venku a jednou doma, získala z těchto utkání
Líšeň 4 1 2 1 6:6 5

Třebíč v regionsportu uvedla, že nastoupila na jaře úsporný finanční program. Je to patrné i z porovnání podzimní sestavy zápasů s Líšní a jarní sestavy s Zlínem. Z 15 hráčů včetně náhradníků, kteří hráli proti Líšni na podzim, do zápasu se Zlínem zasáhlo jen 6 hráčů. Třebíč je ovšem známá svou obrannou taktikou a hraním na brejky, také se už noví hráči sehráli a nebudou chtít prohrávat pořád. Jakékoliv podcenění může znamenat, že Třebíč v Líšni uspěje, což by bylo popřením celé zimní přípravy a i jarních výsledků Líšně.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 17.04.2015 v 00:40