Branky: 14. Grussmann – 45. Šumbera, 55. Lutonský, 88. Šumbera
Karty: 27. Godula (OPB) – 51. Milotínský (LIS), 80. Lutonský (LIS), 82. Šumbera (LIS)

SFC Opava B: Godula – Macíček, Hoza, Dvorník, Čelůstka, Hrabina, Metelka, Grussmann, Machálek, Lavrovič (80. Galvas), Pezzotti
Náhradníci: Štencel, Mezera, Pavlíček, Gebauer, Vojtěšek, Malec, Galvas

SK Líšeň: Veselý – Král, Drábek, Čampa, Šumbera, Lutonský, Halaška (11. Lisický) (90. Bohuslav), Matoušek, Klán, Vejmělek (85. Kubík), Milotínský
Náhradníci: Zádrapa, Kubík, Lišický, Walla, Bohuslav

90

Na závěr se na trávník ještě podívá Bohuslav, jemuž své místo přepustí Lišický.

88

Líšeň právě vstřelila branku!
O vítězi dnešního zápasu je s největší pravděpodobností rozhodnutí, třetí zásah do opavské sítě dává ŠUMBERA – 1:3!

85

Hosté střídají, Vejmělek pustí do hry Kubíka.

82

O chvíli později ho následoval také hostujíc Šumbera.

80

Žlutou kartu dostává Lutonský (SK Líšeň).

80

Střídání v týmu SFC Opava B: ze hřiště odchází Lavrovič, přichází Galvas.

55

Hosté deset minut po pauze otáčejí skóre zápasu ve svůj prospěch, když hrubé chyby domácího gólmana Goduly využil LUTONSKÝ – 1:2!

Sledujte tisíce přímých přenosů na TV Tipsport, největší internetové sportovní televizi!

51

Hostující Milotínský dostává za svůj přestupek proti pravidlům žlutou kartu.

46

Začal druhý poločas.

45

První poločas skončil.

45

V závěru první půle se radují také hosté, kteří vykřesali vyrovnání! Ze vstřelené branky má největší radost ŠUMBERA – 1:1!

27

Jako první v dnešním zápase uviděl od rozhodčího žlutou kartu domácí gólman Godula.

14

Opava právě vstřelila branku!
Zhruba po čtvrthodince hry se domácí dostávají do vedení poté, co se prosadil RADIM GRUSSMANN – 1:0!

11

Po deseti minutách hry musí hosté střídat. Zápas nedohraje Halaška, kterého na trávníku nahradil Lišický.