Poslední domácí utkání Líšně v MSFL v roce 2012:
So 09.06.2012 15:00 SK Líšeň - 1.FC Slovácko B 3:2
Branky: 18. Dostálek, 28. Dostálek (pen.), 65. Koudelka - 5. Borusík, 79. Haša
SK Líšeň: Herink - Drábek, Čampa , Široký, Oprchal (53. Malík), Dostálek (78. Suchý), Pecha, Koudelka, Mičko, Skok, Milotínský (74. Dršťka).

4. 1.FC Slovácko B 6 4 0 2 15:10 12 3
12. SK Líšeň 6 2 1 3 6:10 7 -5

Poslední utkání Slovácka:
Rezerva rozstřílela Hlučín 6:1
Velmi atraktivní zápas nabídlo šesté kolo MSFL. Béčko si v něm bez problémů poradilo s Hlučínem a vysoko zvítězilo. O šest branek se zasloužilo šest různých střelců.
Hned zkraje to vzali hráči Slovácka, jak se říká, od podlahy. Nejdříve několikrát udělali rušno v šestnáctce soupeře a už ve čtvrté minutě poslal domácí do vedení Petr Galuška, který si na zadní tyči počkal na dlouhý centr.

Atraktivní styl béčko praktikovalo i nadále a Hlučín přehrávalo chytrou hrou s množstvím pohybu. To také vyústilo v druhou branku. Hosté řadu nakopávaných balónů nakonec odvrátili na Jana Bartoše, který se nerozpakoval a tvrdou ranou z asi třiceti metrů nedal brankáři Hlaváčovi šanci.

Naopak hosté se do žádných šancí nedostávali a udeřit tak mohlo po pětatřiceti minutách hry opět Slovácko. Lukáš Sadílek si zpracoval přihrávku ze strany a ránou k tyči zvýšil na 3:0. Ještě před koncem poločasu měl dobrou příležitost Michna, ale brankář hostů skvěle vyběhl.

Nastolený trend pokračoval i v druhé půli. V jednapadesáté minutě byl Tomáš Košút dostatečně důrazný po rohovém kopu a pravačkou z bezprostřední blízkosti navýšil vedení. Vydařený zápas si tak osladil stoper A-týmu brankou.

O chvíli později se připomněli do té doby také nevýrazní hosté. Hudeczek z pravé strany krásně našel nabíhajícího Hanuse, který snížil. To bylo ze strany Hlučína všechno. Hosté sice přidali a bojovali až do konce zápasu, ale na fanoušky vydatně podporované Slovácko nestačili.

Modrobílí navíc ještě čtvrthodinku před koncem přidali dvě branky. Nejdříve šestnáctkou prošel pěkně Sadílek a mimoděk přihrál na Tomáše Dočekala, který lobem překonal brankáře a poté se prosadil také Marek Havlík. Napodobil Bartoše a ze slušné vzdálenosti poslal míč k pravé tyči.

V závěru ještě mohli přidat branku Prajza i Hlaváč, ale skóre už se nezměnilo a Slovácko B tak vyhrálo nad Hlučínem 6:1. V tabulce MSFL je čtvrté.

Branky: 4.Galuška, 23.Bartoš, 35.Sadílek, 51 Košút, 71.Dočekal, 74.Havlík - 53.Hanus
Rozhodčí: Mrázek- Batík, Tomanec

Slovácko B: Nemrava – Holík, Mezlík, Prajza, Bartoš (82. Holek), Havlík, Dočekal (79. Haša), Sadílek, Michna (67. Fojtášek), Košút, Galuška. Trenér: Palinek.

FC Hlučín: Hlaváč - Heinik, Mac, Hudeczek (67.Lischka) - Mucha (59.Malchárek), Váňa(67.Macej), Dostál, Foltýn, Žižka - Hanus, Ondrušík

Náhradníci: Bartoš - Macej, Lischka, Malchárek, Limanovský

Hodnocení trenéra Jana Palinka:
„Hráči z áčka nám velice pomohli. Výborně zahráli Dočekal, Havlík a vzadu Radek Mezlík. Pochvalu si zaslouží i Galuška či Prajza. Po většinu zápasu se mi líbil náš přístup a nasazení, potěšilo také, že jsme dokázali proměnit šance,“ zhodnotil Jan Palinek nedělních devadesát minut.

Hodnocení trenéra Milana Valachoviče:
Slovácko využilo v zápase vše co mohlo, naopak my jsme mohli zápas zdramatizovat za stavu 4-1 když běžel sám na brankáře Heinik a trefil náruč brankáře a vzápětí běžel sám na bránu Ondrušík, trefil tyč a soupeř pak lehce zvyšoval. Dopustili jsme se obrovských chyb ,které soupeř neměl problémy potrestat a zápas rozhodl už v první půli.

Pokud bychom měli usuzovat z výsledků posledních utkání obou soupeřů, tak by bylo škoda peněz za autobus. Věřím, že Líšeň se poučí z utkání s Uničovem a věřím, že ani Slovácko nepoužije tolik hráčů z kádru A mužstva, jako proti Hlučínu, protože z Líšně nejde zdaleka takový strach, jako z Hlučína.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 16.09.2014 v 18:44