Poslední utkání v MSFL mezi Líšní a Zábřehem bylo:
Ne 29.04.2012, 16:00 hřiště Sulko Zábřeh - SK Líšeň 1:0
branky: 4.Bačík

Sestava: Sedmidubský - Suchý (59.Oprchal), J. Krejčí, Drábek, Skok - Koudelka, Malík, Dostálek, Benešovský (46.Šudoma), Mičko - M.Krejčí

Komentář k zápasu:

Včera jsme odehráli 22.kolo MSFL v Zábřehu pod vedením nového trenéra Oldřicha Janusiczi, který nahradil v minulém týdnu Zbyňka Zbořila. Do Zábřehu jsme odjeli bez zraněného kapitána Čampy a vykartovaného Širokého. Utkání ovlivnily dva momenty, velmi silný vítr a rychlá branka v úvodních minutách zápasu. V prvním poločase, kdy jsme bojovali nejen se soupeřem ale i s větrem, jsme byli pod permanentním tlakem domácích. Jediný gól padl po zaváhání naší obrany a tyto situace se do konce poločasu opakovaly několikrát. Do šaten jsme odcházeli, díky neproměňování šancí domácích, za příznivého stavu 0:1. V poločase došlo ke změně, na hřiště nastoupil Šudoma místo Benešovského, se záměrem udržet míč a začít více kombinovat. To se nám začalo dařit a ve druhém poločase jsme zatlačili soupeře před jejich branku. Nedokázali jsme ale využít větru, který hrál ve druhé půli s námi, a k zakončení jsme se dostávali zřídka. V závěru zápasu byl stažen, v pokutovém území soupeře, Oprchal, ale rozhodčí penaltu nenařídil.

Po tomto utkání Líšeň sestoupila z MSFL a sobotní utkání je po dvou letech dalším pokračováním nejprve divizních a následně utkání v MSFL.
V sezoně 2014/15 je po dvou zápasech postavení mužstev v tabulce následující:
3. SK Sulko-Zábřeh 2 2 0 0 7:1 6 0
13. SK Líšeň 2 0 1 1 3:7 1 -2

Dosavadní výsledky Zábřehu:
1. Ne 10.08.2014 16:30 Sulko Zábřeh - SFC Opava B 3:1.
V neděli 10. srpna jsme v domácím prostředí zahájili novou soutěžní sezónu. V ní jsme hostili „B“ tým druholigové Opavy, když se hosté představili ve velmi mladé sestavě, vždyť v základní sestavě se objevilo hned sedm hráčů ročníku 1995.
Od počátku jsme se pokoušeli o kombinační hru a již v 6. minutě ohrozil branku hostů hlavou Tomáš Komenda, míč však minul, slabá dorážka Jakuba Kotůlka nemohla branku Opavy ohrozit. Ani další náznaky nebyly dotaženy a tak překvapil soupeř, když v 18. minutě rozehrával přímý kop Gebauer nedaleko od půlící čáry a míč k překvapení všech doplachtil do sítě. Naštěstí již po šesti minutách podnikl Lukáš Krčmařík po levé straně rychlý výpad, jeho přízemní prudká přihrávka našla nekrytého nabíhajícího Tomáše Komendu, který z blízka vyrovnal. O další tři minuty později nevyužil Lavrovič chybu v naší obraně, jeho dlouhá klička kolem brankáře ho zahnala až k rohovému praporku. Ve 35. minutě se po kiksu Demela zmocnil míče Martin Bačík, přihrávkou našel Jakuba Kotůlka, jehož technická střela minula branku. Poslední náznak šance v první půli měli hosté, po centru Mezery Kubalák netrefil, zakončení Pavla Zagoly minulo těsně branku. Po zahájení druhé půle poslal vystřídavší Tomáš Pospíšil centr na Martina Bačíka, ten však nestačil zakončit, ovšem ve 48. minutě si obránce Opavy Hoza hrál s míčem, o který ho obral napadající Lukáš Krčmařík a technickou střelou k pravé tyči zavěsil. S Komendovou slabší střelou si ještě v 52. minutě brankář Godula stačil poradit, ovšem v 56. minutě zahrával Lukáš Krčmařík rohový kop, na nějž si naběhl Michal Kovář a z blízka dopravil míč do sítě. Pak dvakrát zahrozili hosté, nejprve hasil po rychlém brejku v těžké pozici situaci odkopem do rohu Michal Kovář a dvě minuty nato po závaru se dostal míč šťastně po odrazu do náruče Marina Šustra. V 67. minutě jsme rozehráli signál, centr Martina Bačíka našel u pravé tyče nabíhajícího Tomáše Komendu, který minul ve vyložené situaci. V této fázi jsme si vypracovali několik slibných šancí, které však k úspěchu nevedly. Po vystřídání se dostal ke třem šancím vystřídavší Ondřej Pyclík, jeho samostatné nájezdy na hostujícího brankáře však nebyly úspěšné. Neujala se ani střela Martina Bačíka, kterou stačili hosté srazit na rohový kop, ani na druhé straně únik Maléře, jehož přízemní centr stačil srazit na rohový kop pozorný David Čep. Utkání tak dospělo do zaslouženého vítězství domácího týmu 3:1.
Sestavy:
SK SULKO-Zábřeh: Šustr – Rajnoha, Čep, Kovář, Swiech – Kotůlek (46. Pospíšil), Kyselý, Binar, Krčmařík (81. Nýdecký) – Bačík, Komenda (70. Pyclík). Trenér: Jiří Balcárek.

2. Ne 17.08.2014 16:30 Sulko Zábřeh - Fastav Zlín B 4:0

Juniorka ševců z prvního vítězství v novém soutěžním ročníku MSFL rychle vystřízlivěla. Zlínští mladíci ve druhém kole nestačili dle papírových předpokladů na mnohem zkušenější celek Zábřehu, který o své výhře rozhodl již za půlhodiny. Na tři góly domácích už žlutomodří odpověď nenašli.
Branky: 2., 23. a 75. Komenda, 29. Binar. ŽK: Koller, Chwaszcz.. Rozhodčí: Vostrejž – Kubica, Horák.
Diváci: 360

SK Sulko Zábřeh: Šustr –Rajnoha (60. Nýdecký), Krčmařík, Čep, Binar, Pyclík (82. Vaník), Kyselý, Pospíšil (77. Kotůlek), Komenda, Swiech, Bačík. Trenér: Jiří Balcárek.