MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Týdenní program týmů SK LíšeňNábor malých fotbalistůPronájem hřiště

Líšeň - Hulín 1:5

Komentuje David Javorský

Skončilo utkání, ve kterém hosté z Hulína vyškolili domácí hráče, z čehož nakonec rezultovala vysoká porážka. Za Spartak dnes vynikli dva hráči, kteří se dokázali dvakrát prosadit, Dominik Krhut s Romanem Číhalem. Utkání se moc nepovedlo ani hlavnímu arbitrovi, který desetkrát vytahoval žlutou kartu, jednou dokonce červenou a nařídil sporný pokutový kop. To však nic nemění na tom, že Spartak Hulín byl dnes po celé utkání jednoznačně lepší, projevila se zkušenost a sehranost jeho hráčů. A když k tomu připočteme mizernou a místy tragickou domácí obranu, je z toho takovýto nelichotivý výsledek. Pro dnešek je to z Líšně vše. Já se odtud opět s onlajn přenosem přihlásím za čtrnáct dnů při utkání s celkem Sulko Zábřeh. Do té doby na shledanou a přeji ještě pěkný zbytek dnešního dne. (19:50:14)

Branky: 74. Stehlík – 16. Číhal, 43. Krhut, 61. Krhut, 84. Číhal (pen.), 90+1. Sklenář
Karty: 22. Fall (LIS), 37. Sus (LIS), 44. Čampa (LIS), 65. Přerovský (LIS), 69. Stehlík (LIS), 82. Dostálek (LIS), 89. Matoušek (LIS) – 34. Vyskočil (HUL), 49. Číhal (HUL), 77. Laciga (HUL) 82. Veselý (LIS)

SK Líšeň: Veselý – Drábek, Čampa (K), Fousek, Dostálek, Omelchenko (Z), Sus, Stehlík, Lisický, Fall, Přerovský.
Náhradníci: Široký, Kubík, Halaška, Večeřa, Matoušek, Walla, Zigo.
SK Spartak Hulín: Voigl – Ruman, Sklenář, Laciga (K), Dvořáček, Číhal, Zlámal, Kadlec, Červenka, Krhut, Vyskočil.
Náhradníci: Icela, Ouroda, Mrhálek, Neoral.

Rozhodčí: Hájek (Jihlava) – Petr (Třebíč), Pfeifer (Jihlava). Delegát FAČR: Ondo (Kroměříž).

Diváci: 265

90+1

Konec zápasu.

90+1

Hulín právě vstřelil branku!
Tak to už je pro domácí opravdu kruté. Ještě pátou branku, po centru z pravé strany přidává DAVID SKLENÁŘ.

90

Hlavní rozhodčí nastaví nad rámec základní hrací doby jednu minutu.

90

Poslední střídání hostů, odešel autor dvou gólů Hulína Dominik Krhut, na poslední desítky vteřin ještě na trávník vyběhl Jakub Icela.

89

Žlutým kartám dnes prostě není konce. Jubilejní desátou inkasoval Martin Matoušek.

88

Na dnešní úvodní utkání ve vyšší soutěži se na SK přišlo podívat 265 diváků.

87

Střídání Spartaku, dohráno má Svatopluk Kadlec, místo něj do hry na posledních pár minut naskočil Stanislav Mrhálek.

84

Hulín právě vstřelil branku!
Pokutový kop do protipohybu gólmana proměnil ROMAN ČÍHAL a zaznamenal dnes stejně jako Dominik Krhut druhou branku.

83

Za vyloučeného gólmana Vlastimila Veselého přichází do brány Vojtěch Zigo. Následně museli domácí obětovat jednoho ze svých hráčů, je jím Oleksyi Omelchenko.

82

Za protesty vidí ještě i žlutou kartu Richard Dostálek.

82

Zřejmě offsidová pozice, praporek pomezního je ale dole, když se do vápna dostal jeden z hostujících hráčů, za záchrannou brzdu zatáhl gólman Veselý, jenž vyfasoval červenou kartu a je pochopitelně nařízen pokutový kop. Domácí protestují, jednak kvůli offsidovému postavení hráče hostí a jednak proti nařízené penaltě. Zdálo se totiž, že hráč hostí faul nafilmoval.

81

Spartak Hulín se rozhodl poprvé vystřídat. Ze hřiště odešel Michal Dvořáček, na trávník nastoupil Filip Ouroda.

77

Dnešní zápas je specifický také množstvím udělených žlutých karet. Pro osmou v pořadí si k rozhodčímu došel i kapitán Spartaku Jaroslav Laciga.

74

Líšeň právě vstřelila branku!
Konečně také pěkná akce domácích zakončená gólem. Nejdříve prošel s míčem do šestnáctky Adam Lisický, který přihrál lépe postavenému JINDŘICHU STEHLÍKOVI, jenž pohotovou střelou umístil míč do horního rohu brány Hulína.

69

Kartu žluté barvy nyní tasil rozhodčí i pro Jindřicha Stehlíka.

68

Hosté zhruba z 25-ti metrů zahrávali trestný kop Michalem Dvořáčkem, jenž prudkou střelou těsně míjí bránu Líšně.

65

Další žluté napomenutí vidí v dnešním utkání Daniel Přerovský.

61

Hulín právě vstřelil branku!
Perfektně načasovaná přihrávka podél stoperů. DOMINIK KRHUT následně s míčem předběhl domácího beka, dostal se do samostatného úniku, který s přehledem zakončil podél gólmana a potřetí rozvlnil síť domácí brány. Zároveň je to dnes druhá branka bývalého hráče Znojma.

59

Domácí využívají další střídání, v utkání dnes skončil Martin Drábek, místo něj vstupuje do zápasu Martin Matoušek.

51

Vidíme první změnu na hřišti. Trenér domácích musel kvůli zranění vystřídat kapitána Rudolfa Čampu, jehož nahradil Milan Halaška a zároveň převzal i kapitánskou pásku.

49

Za zákrok před vápnem vyfasoval žlutou kartu Roman Číhal.

46

Začal druhý poločas.

Máme zde konec prvního poločasu a to co jsem předpovídal před utkáním, se potvrzuje téměř do puntíku. Domácí Líšeň to opravdu nemá s Hulínem lehké. Spartak je zatím ve všem jednoznačně lepší a místy chaotická a dezorientovaná obrana vůbec nestíhá zkušenějším a daleko sehranějším hostům, jenž si vypracovali dvoubrankový náskok, který budou při pohledu na hru obou mužstev domácí těžko dohánět. Hra Líšně by se do druhé půle musela radikálně změnit, aby s tímto stavem byli hráči domácích schopni něco udělat.

45+1

První poločas skončil.

44

Kapitán Čampa, možná i vinou frustrace z nepříznivého stavu vidí za řeči směrem k pomeznímu z ruky hlavního rozhodčího žlutou kartu.

43

Hulín právě vstřelil branku!
Hosté jdou zaslouženě do dvougólového vedení. Do vápna postupoval po přihrávce DOMINIK KRHUT, bránícího Martina Drábka obešel jako solný sloup a z úhlu zavěsil do rohu branky.

37

Další karetní napomenutí, tentokrát pro domácího Martina Suse.

34

Trest v podobě žluté karty také pro hostujícího hráče, je jím Michal Vyskočil.

30

Pěknou, jedovatou střelu vyslal za hranicí šestnáctky Svatopluk Kadlec a gólman Veselý měl co dělat, aby jeho dobře umístěnou a prudkou střelu vyrazil na roh.

29

Hosté se dostali po spolupráci ve vápně k zakončení, když opět vyšachovali dezorientovanou obranu Líšně. K finální střele se dostal Jaroslav Zlámal a když už to vypadalo, že míč skončí v bráně, odrazil se od tyče zpět do pole, kde už domácí stihli vše uhasit.

27

Už to vypadalo, že hosté úspěšně zakončí další svoji akci. Ke střele se ve vápně dostal kapitán Jaroslav Laciga, jenž však pouze napáli jednoho z domácích hráčů, od kterého se míč odrazil k Bronislavu Červenku, který vyslal slabou střelu, s níž si Veselý poradil.

22

Za svůj zákrok viděl od hlavního arbitra žluté napomenutí LAMINE FALL.

21

Hosté z Hulína jsou zatím jednoznačně lepší a Líšeň k ničemu nepouští.

16

Hulín právě vstřelil branku!
Obrana Líšně úplně zaspala. Po dalším zahrávaném rohu se dostal míč na malé vápno k volnému Janu Rumanovi, ten přihrál lépe postavenému a rovněž nepokrytému ROMANU ČÍHALOVI, kterému stačilo nastavit hlavu a do prázdného prostoru brány usměrnit míč.

12

Po rohu zahrozili hosté, když míč přistál na malé vápno ke Sklenářovi, jenž však zamířil také nad branku.

5

Stehlík vypálil z hranice vápna nad branku a gólmana Voigla tak neohrozil.

1

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

SK Líšeň: Veselý – Drábek, Čampa (K), Fousek, Dostálek, Omelchenko (Z), Sus, Stehlík, Lisický, Fall, Přerovský.

SK Spartak Hulín: Voigl – Ruman, Sklenář, Laciga (K), Dvořáček, Číhal, Zlámal, Kadlec, Červenka, Krhut, Vyskočil.

Je tedy nasnadě říci, že Líšeň má Hulínu co vracet. Ovšem pozor! Hosté již nejsou nějací nazdárci, v MSFL se zřejmě zabydleli a kádr táhne za jeden provaz, což dosvědčuje minulá sezóna a nečekané 4. místo Spartaku. Takže Líšeň jako nováčka soutěže dnes rozhodně nečeká nic lehkého.

Vraťme se ještě krátce k poslednímu měření obou celků, do pro Líšeň nepovedené a sestupové sezony. Na podzim, v září roku 2011 se družstva nejprve střetla na stadionu v Líšni a byla z toho tehdy pro domácí nečekaná, avšak zasloužená prohra 1:3. Stejným poměrem pak Hulín v odvetě, v dubnu 2012 porazil Líšeň i doma a v podstatě tak odstartoval jarní trápení celku z předměstí Brna, zakončené sestupem do Divize.

Družstvo SK Spartak Hulín začíná svoji již pátou sezonu v MSFL v řadě, což je pro celek ze sedmitisícového města, vzdáleného devět kilometrů za okresní Kroměříží velký úspěch. V předešlém soutěžním ročníku dokonce skončil tento tým na velmi pěkném 4. místě, což bylo zatím jednoznačně nejlepší umístění spartakovců. Rok předtím se však Spartak zachránil v soutěži s odřenýma ušima, když skončil s 28 body na patnáctém, tenkrát nesestupovém místě a černý Petr tehdy zůstal pouze posledním Rosicím s 26 body.

Tým Líšně se do MSFL dostal mimořádným postupem, stejně jako Opava B z 2.místa Divize E, po odstoupení celku FK Mikulovice. Líšeň do této soutěže postoupila dokonce až ze 4.místa Divize D, namísto celku Sokol Lískovec, který postup z 1.místa Divize E neakceptoval. Následně byl mimořádný postup nabídnut druhému celku Divize D Rosicím, ty rovněž odmítly, stejně tak celky ze 3.míst obou divizí Slavičín a Nové Město na Moravě. Na postup tak kývla až čtvrtá Líšeň.

Pěkné prázdninové odpoledne z Líšně. Po téměř dvouměsíční pauze se rozebíhá nový soutěžní ročník naší třetí nejvyšší soutěže, Moravskoslezská fotbalová liga, se staronovým účastníkem, celkem SK Líšeň, který se do této soutěže vrací po dvou letech strávených v Divizi D, když se předtím, po tříletém působení s MSFL musel po zbabrané sezoně 2011/12, kdy tehdy sestupoval pouze jeden tým, s pouhými 21 body s třetí ligou rozloučit.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 09.08.2014 v 22:11
SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.