MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Týdenní program týmů SK LíšeňNábor malých fotbalistůPronájem hřiště

So 31.05. 16:30 Polná - SK Líšeň

Tuto sobotu (v původním rozlosování byla neděle !!! změna termínu) hraje Líšeň v Polné u Jihlavy.

Fotbalový oddíl Slavoje Polná byl založen roku 1927. V současné době je v jihlavském okrese po FC Vysočina druhým největším oddílem. Klub má sedm kolektivů z toho pět mládežnických. Z těchto sedmi kolektivů hrají soutěž na úrovni kraje čtyři týmy, dva týmy hrají v rámci soutěží okresu Jihlava a muži hrají divizi skupinu „D“.

Dosavadní utkání Líšně a Polné:
Ne 23.09.2012 16:00 Slavoj Polná - Líšeň 1:1
So 20.04.2013 14:30 Líšeň - Slavoj Polná 1:1
So 02.11.2013 14:00 Líšeň - Slavoj Polná 6:1
Z dnešního utkání se stala nečekaně jasná záležitost již po první půli. Viděli jsme zajímavé střetnutí se spoustou branek a pohledných akcí domácích hráčů, kteří předvedli fotbal, jež se fanouškům musel líbit a nečekaně špatný výkon hostů, kteří zde mohli obdržet i více jak šest branek. Za malou chvíli tedy začínáme, můžeme se těšit na doufejme zajímavé utkání.

Úvodní sestavy:
SK Líšeň: Petr – Sus, Drábek, Čampa (K), Fall, Dostálek, Vávra, Matoušek, Nosko, Šidla, Milotínský.

Slavoj TKZ Polná: Skočdopole – Holas, Bambula, Pražák, Kaplan, Urbánek, Kučera, Vokoun, Klíma, Lovětínský (K), Fadrný.

Branky Líšně: Vávra 2x, Drábek, vlastní, Fall, Čampa

Poslední utkání Polné:

FC Velké Meziříčí - Slavoj TKZ Polná 5:0 (3:0)

V úvodu utkání zahrozili hosté. Ve 3. min se po přihrávce Bambuli dostal k zakončení Adamec, ale bránu přestřelil. Ve 4. min zahrozili hosté dlouhým autem Pražáka, ale Roman Invald byl pozorný. Domácí se dostali k zakončení v 7. min když Pavel Simr hlavou golmana Zimolu nepřekonal. V 16. min se dostal ve vápně k zakončení Šuta, ale jeho střela byla Milanem Součkem vytlačena nad bránu. V 17. min hledal Pavel Simr nabíhajícího Hynka Ráčka, Caha jeho přihrávku zblokoval na rohový kop. V 18. min poslal nebezpečný centr do vápna Fadrný, Honza Šimáček ho odvrátil na rohový kop. Ve 22. min našel Honza Caha nabíhajícího Jardy Dufka, jeho centr odvrátili hosté na rohový kop. Ve 23. min fauloval Eda Smejkal u lajny protihráče, míč si postavil Lovětinský, jeho centr náš golman vyrazil, dorážku mu vykopl z rukou Holub, ale obrana odvrátila nebezpečí na rohový kop. Ve 26. min po přímém kopu a hlavičce Pavla Simra se dostal k odraženému míči Zdeněk Mucha a míč dorazil do brány 1:0. Tato branka domácím pomohla, zpřesnili přihrávky a zatlačili hosty na jejich polovinu. Ve 27. min našel Jarda Dufek ve vápně Honzu Cahu, ten však z dobré pozice bránu přestřelil. Ve 31. min se po přímém kopu Lovětinského na zadní tyč prosadil v souboji s Černým náš Roman Invald. Ve 33. min prošel Honza Caha po křídle, našel ve vápna Pavla Simra, ten se snažil najít Jardu Dufka, ale Černý jeho přihrávku zachytil. Ve 34. min našel z rohového kopu Jarda Dufek hlavu Zdenka Muchy, ale golman si z jeho zakončením poradil. Ve 35. min se dostal za naší obranu Holub, jeho kličku Roman Invald vystihl a jeho následný pád rozhodčí jako nedovolený neposoudil. Ve 36. min našel Honza Caha nabíhajícího Pavla Simra a ten nedal Zimolovi šanci 2:0. Ve 38. min našel Jarda Dufek na zadní tyči Pavla Simra, ten však trefil jen boční síť. Ve 43.min poslal Honza Šimáček za obranu míč na nabíhajícího Honzu Cahu a ten trefil míč přesně k tyči 3:0.
Do druhé půle provedli oba trenéři změny. V 52. min našel centr Hynka Ráčku hlavu Pavla Simra, ale ten bránu minul. V 56. min vystřelil nebezpečně Adamec na zadní tyč, k dorážce se dostal Hron, ale jeho střelu Roman Invald do brány nepustil a následně poslal míč do bezpečí Milan Souček. V 58. min našel Roman Vyskočil nabíhajícího Pavla Simra, ale ten jen těsně minul zadní tyč Zimolovi brány. V 59. min se po přihrávce od Romana Vyskočila dostal před hostující bránu opět náš kanonýr a tentokrát už zakončil přesně 4:0. V 60. min to byl opět Roman Vyskočil, který po získání míče našel opět Pavla Simra a ten byl opět v souboji s golmanem Zimolou úspěšný 5:0. O výsledku utkání bylo rozhodnuto a tak i když si obě mužstva připravila ještě několik brankových příležitostí k změně skore již nedošlo a domácí odcházeli do kabin spokojení.

Obě mužstva soutěž již jen dohrávají, nehrají ani o postup, ani nejsou ohrožena sestupem. Polná má vyloučené Kaplan Tomáš, Urbánek Jakub, Skočdopole Jindřich trenér . Na straně Líšně je vyloučený kapitán Čampa, ze základní sestavy pravděpodobně nenastoupí další dva hráči. Polná v minulém zápase prohrála velkým rozdílem, bude mít velkou motivaci doma zvítězit, aby odčinila porážku ve Velkém Meziříčí.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 30.05.2014 v 00:12
SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.