Bystřice n P. - Líšeň 0:4

Bystřice před tímto utkáním šestkrát v řadě neprohrála, získala z těchto šesti zápasů 16 bodů, v jarní části získala celkem 19 bodů a byly v čele jarní části tabulky !

Přesto, že Líšeň byla seznámena s tím, že Bystřice hraje na brejky, v postupném útoku je méně nebezpečná, měla do 10. minuty Bystřice dvě velmi dobré brankové příležitosti, jak jinak po rychlém brejku a naštěstí špatném zakončení dvojice Prášil, Holý.

Líšeň nastřelila ve 13 minutě Krškou tyč a po rohovém kopu Fojtíka v 17 min. si brankář Bystřice Trávníček míč srazil do vlastní branky. Vzápětí po vstřelené brance měl ještě šanci Dostálek, z úhlu zakončil vedle branky. Do poločasu ještě slabě vystřelil Milotinský. Soupeř také do poločasu měl šance v 29.min po chybě ve středu hřiště opět jednoduchý nákop na Holého, který dal vedle branky, v 37. minutě přestřelila Bystřice z trestného kopu a v 39. minutě Prášil opět přestřelil branku Líšně.

Poločas tedy skončil 0:1 pro Líšeň, ale soupeř měl několik vyložených šancí, které neproměnil.

Druhý poločas začal pro Líšeň neskutečně dobře. 46. minuta, Omelchenko z pravé strany zacentroval a Fojtík míč uklidil do prázdné branky. V 50. minutě vybojoval Dostálek na polovině hřiště míč, postupoval sám až před velké vápno, nahrál Omelchenkovi a ten tentokrát z levé strany od brankové čáry nacentroval prudce na hlavu Milotinského před prázdnou brankou Bystřice - 0:3.

V 65. minutě Líšeň vstřelila další branku, kdy střelu SUSE brankář jen vyrazil a Drábek dorazil, branka nebyla uznána pro ofsajd. Zato v 84 minutě dostal míč do běhu Omelchenko a z levé strany s přehledem prostřelil brankáře 0:4.

V druhém poločase se již soupeř nestával do šancí, naopak mimo pospaných brankových příležitostí Líšeň měla ještě jednu vyloženou šanci, několik slabších střel.

Po té, co soupeř neproměnil několik brejků v úvodu utkání a naopak si Bystřice dala vlastní branku, byl další průběh zcela jednoznačně pro Líšeň. Ovšem pokud by se Bystřice dostala do vedení, byl by zápas daleko složitější.

Sestava Líšně: Veselý - Čampa, Sus, Fousek, Drábek - Nosko, Dostálek (74. Leasure), Krška (65. Bednář), Fojtík - Milotinský ( 80. Kubík), Omelchenko
Do hry nezasáhl náhradní brankář Klimek.

Všichni střídající hráči jsou dorostenci Líšně, kteří v dorostu končí a přecházejí do mužů.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 17.05.2014 v 22:36