MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Týdenní program týmů SK LíšeňNábor malých fotbalistůPronájem hřiště

Líšeň - Stará Říše 7:0

komentuje David Javorský

Skončilo utkání, které bylo po celou dobu v režii domácí Líšně, která dnes excelovala a sedmi brankami potopila hosty ze Staré Říše, pro něž to bylo nepovedené utkání po všech stránkách. Líšeň tak ukončila špatnou sérii a po delší době si připisuje body do tabulky. Odtud je to pro dnešek vše, přeji ještě pěkný zbytek dnešního dne a za čtrnáct dnů při utkání s celkem Hodonína opět na shledanou.

Konec zápasu.
90
Rozhodčí za jasného stavu pro domácí tým končí posledním hvizdem tento duel.
87
Utkání se již jen dohrává, domácí drží míč a hosty tak, jako celou druhou půli k ničemu nepouštějí.
79
Za velkého potlesku ochozů odchází ze hřiště autor hattricku Oleksiy Omelchenko, jehož nahrazuje Richard Dostálek.

78

Dnešnímu utkání za krásného počasí přihlíží návštěva 280 diváků.

77

Líšeň právě vstřelila branku!
Líšeň zahrávala trestný kop, jehož exekutorem byl DAVID KRŠKA, míč z jeho kopačky propadl až za nešťastného Břínka a posedmé rozvlnil síť brány FSC.

76

Tým SK Líšeň opět využívá střídání, ze zápasu odchází autor šesté branky Martin Nosko, na hřiště nastupuje Jan Ovčačík.

73

Další změna na hřišti. Vystřídán byl autor páté domácí branky Dominik Duda, jehož nahradil Radim Fousek.

69

Změna v týmu FSC, dohráno má Pavel Bartoš, místo něj si jde zahrát Petr Valo

69

Líšeň právě vstřelila branku!
Kanonáda a brankostroj pokračuje. Střelou k tyči upravuje na hrozivý debakl MARTIN NOSKO.

65

Střídání v domácím dresu. Ze hřiště odešel Tadeáš Zezula, na trávník vbíhá Marek Široký.

63

Líšeň právě vstřelila branku!
Exhibice hráčů Líšně pokračuje a stává se tady z toho debakl pro hosty. Jako nůž máslem prošel levou stranou vápna Jakub Krejčíř, následně přihrál k penaltě DOMINIKU DUDOVI, který pohotově popáté zavěsil.

61

Líšeň právě vstřelila branku!
Domácí přidávají další branku, když Martin Drábek vyslal střelu z levé strany vápna, míč prošel přes několik hráčů hostí až k zadní tyči, kde stál připravený OLEKSIY OMELCHENKO, jenž poslal míč do odkryté brány a postaral se o hattrick.

58

Byla udělena žlutá karta Martinu Matouškovi.

53

A právě střelec třetí branky Jakub Milotinský má dnes odpracováno, když byl vystřídán Martinem Matouškem.

52

Jakub Milotínský dostal míč do vápna a následně vyslal na Břínkovu bránu nebezpečnou střelu, jenž končí těsně vedle.

50

A právě David Vacek je po krátkém pobytu na trávníku potrestán žlutou kartou.

48

Vynucené střídání v týmu FSC, kdy ze hřiště musel odstoupit Tomáš Kratochvíl, místo něj vstupuje do utkání David Vacek.

46

Začal druhý poločas.

V prvním poločase na hřišti dominovali domácí hráči, jenž svoji převahu vyjádřili třemi brankami a dávají tak zapomenout na nepovedené předchozí zápasy. Zatím je to tedy spíš hra kočky s myší, uvidíme, jak tomu bude v druhém poločase.

První poločas skončil.

44

Líšeň právě vstřelila branku!
Do vápna dostal balon Jakub Milotínský, jenž se následně zbavil svého strážce, vyslal střelu podél gólmana a míč potřetí končí v síti hostující brány.

39

Za zákrok na protihráče je žlutou kartou potrestán Martin Sus.

25

Nebezpečná akce hostí, kdy se po centru zprava ocitli na hranici malého vápna volní dva hostující hráči. Usměrnit míč do brány se jim však nepodařilo a kulatý nesmysl končí těsně vedle domácí svatyně.

24

Líšeň právě vstřelila branku!
Po akci Martina Noska, jenž od brankové čáry přihrál na malé vápno OLEKSIYMU OMELCHENKOVI, jemuž stačilo pouze nastavit nohu, se podruhé rozvlnila síť brány Staré Říše.

22

Nádhernou střelou z první, z 20-ti metrů se nyní prezentoval Jakub Milotinský, jeho rána skončila jen těsně nad hostující brankou.

21

První žluté napomenutí z ruky rozhodčího pro Michala Pokorného.

15

Líšeň právě vstřelila branku!
Jako první se dnes prosazují domácí. Do vápna se dokázal přes obránce probít Martin Nosko, jenž následně přihrál na malé vápno OLEKSIYMU OMELCHENKOVI, který zůstal nebráněn a v pohodě usměrnil míč za Břínkova záda.

Úvodního výkopu se ujali domácí fotbalisté.

1

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

SK Líšeň: Veselý – Drábek, Čampa (K), Krška, Omelchenko (Z), Duda, Krejčíř, Zezula, Sus, Nosko, Milotínský.

FSC Stará Říše: Břínek – Príborský, Dvořák, Tichánek (K), Kadlec, Pokorný R., Pokorný M., Kratochvíl, Brnický, Vácha, Bartoš.

Uvidíme tedy, jak se dnešní utkání celků s aktuálně rozdílnými formami bude vyvíjet. Domácí hráči pokud budou chtít dnes proti houževnatému celku z jižní části Jihlavského okresu uspět, tak si musí dát nejvíce pozor na nejlepšího střelce hostí a jednoho z nejlepších celé divizní skupiny D, Aliho Osumana, který se dokáže brankově prosadit téměř v každém utkání.

V úplně jiném rozpoložení se nachází staroříšští fotbalisté, kteří z posledních pěti zápasů vydolovali 12 bodů a v tabulce se posunuli již na 6. místo, což je pro ně, jako nováčka soutěže zatím velký úspěch.

Líšni se v poslední době vůbec nedaří. Oproti začátku jara, kdy první čtyři zápasy vyhrála, se naopak nyní v Napajedlích jednalo již o čtvrtou porážku v řadě a pokles v tabulce na 4. místo. Vedení klubu tak došla trpělivost a z pozice trenéra odvolalo pana Bohumila Smrčka.

Podívejme se také, jak hrály oba celky v minulém (vloženém) středečním kole. Stará Říše zajížděla k zápasu na hřiště Slavoje Polná, odkuz odvezla nečekanou výhru, po výsledku 2:3. Hráči Líšně rovněž cestovali za svým soupeřem, tentokrát do Napajedel na Zlínsku, kde pro ně utkání skončilo nečekaným zklamáním s ostudnou prohrou 2:1.

Naposledy a vůbec poprvé v historii se oba celky střetly v rámci 10. podzimního kola, kdy utkání na hřišti nováčka divize z Vysočiny skončilo remízou 1:1.

Pěkné sobotní odpoledne z Líšně, kde na sebe v dnešním utkání Moravskoslezské divize, sk. D narazí domácí fotbalisté SK s hosty ze Staré Říše.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 10.05.2014 v 20:12
SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.