Čtvrtá porážka v řadě Napajedla Líšeň 2:1

Ani na posledním mužstvu tabulky nedokázala Líšeň bodovat.
Začátek utkání byl ve znamení náporu Líšně, během prvních asi 20 minut si vytvořila cca 7 dobrých šancí ke vstřelení branky, včetně nastřelené tyče.

V euforii brankových šancí zapomněla často bránit a jedině díky Zigovi v brance neprohrávala. To se změnilo po zbytečné ztrátě míče, v důsledku čehož se soupeř usadil chvíli na naší polovině a jak je již zvykem, Líšeň si po závaru dala vlastní branku.

Před poločasem po trestném kopu od postranní čáry se hlavou prosadil Vávra - 1:1 a těstě před poločasem opět vyložená šance, míč proti noze na velkém vápně - vedle.

V druhém poločase se soupeř jednoduchými nákopy a po špatných malých domů Líšně dostával do vyložených šancí, které neproměnil. Líšeň už neměla tolik šancí jako v prvním poločase, ale pokud by si hráči uměli nahrát a vyhovět a nesólovali, mohla se Líšeň v této fázi paradoxně ujmout vedení.
Rozhodnutí padlo v 78 minutě. Špatná zpětná přihrávka na polovině, brejk Napajedel, míč se dostal k volnému Crlovi a šel sám proti brankáři a proměnil. Byla to jeho první branka za Napajedla! Zbytek zápasu byl nahoru dolů, ale nic se už nezměnilo.

Napajedla nebyla lepší, ale hrála odpovědněji a v druhém poločase se rvala o tři body.

Sestava Líšně: Zigo - Čampa, Široký, Fousek, Drábek - Milotinský, Sedlák, Nosko, Matoušek (Šidla) - Vávra, Omelchenko

Sestava Napajedel: Krajča - Pantálek,Kostka, Zavadil,Urbanovský - Havránek (Železník), Crla, Huťka,Bejtkovský - Postava (Zelinka)

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 07.05.2014 v 21:51