Třetí derby, třetí porážka Vyškov-Líšeň 3:1

Kdo neviděl, neuvěří. Líšeň vstřelila pět branek, nastřelila dvě tyčky a odešla poražena 3:1.
Ve třetí minutě Drábek vystřelil, brankář vyrazil a Omelchenko proměnil. Proti byl pomezní rozhodčí, bydlištěm z Vyškova, který odmával ofsajd.
Vyškov nakopl míč do vápna Líšně, po střetu brankáře Líšně s soupeři se míč dostal na brankovou čáru cca 5 m od branky, první doběhl hráč Vyškova, kopl míč směrem na malé vápno a tam se míč odrazil obránce Líšně za brankovou čáru. Po celou dobu ležel brankář Líšně na zemi. 1:0
Vzápětí střílel Drábek trestný kop, křížem branky, do tyče a ven.
Druhý poločas začal střelou Vyškova do břevna, brankář Líšně se stihl přemístit přesně tak, aby se míč od jeho zad odrazil do branky Líšně. 2:0
Po střele Líšně bránící hráč zahrál rukou ve vápně, penalta, Čampa proměnil, 1:2.
Po nedorozumění obránce a brankáře Líšně, široko daleko nebyl hráč Vyškova, si brankář šel pro míč, který směroval vedle branky a obránce ve snaze mu situaci ulehčit, míč prsama umístil do vlastní branky. 3:1
A to ještě Líšeň trefila ještě jednou tyč, míč se odrazil do branky a brankář Vyškova stačil míč vyškrábnout na brankové čáře ven z branky.

Co k tomu dodat. Líšeň paradoxně odehrála dobré utkání, Vyškov se viditelně trápil, ale fotbal se hraje na branky a ne na umělecký dojem.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 03.05.2014 v 23:32