MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Týdenní program týmů SK LíšeňNábor malých fotbalistůPronájem hřiště

Líšeň - Velké Meziříčí 4:1

Komentuje David Javorský

Máme za sebou utkání, které pro sebe dalšími brankami v druhém poločase rozhodli domácí hráči a připsali si ve třetím jarním utkání opět tři body do tabulky. Představení to dnes bylo ze strany Líšně opravdu povedené, pěkné branky a další pohledné akce. Hned příští sobotu se odtud opět přihlásím, kdy sem přijede mužstvo z Tasovic u Znojma. Do té doby na shledanou a přeji ještě pěkný zbytek dnešního dne. (18:12:13)
Konec zápasu.

90
Rozhodčí ani nenastavuje a za rozhodnutého stavu posledním hvizdem ukončil toto střetnutí.

85
Další dnešní střelec, autor hned dvou branek, Daniel Přerovský si jde odpočinout. Na posledních pár minut ještě na hřiště naskočil Jan Ovčačík.

82
A právě střelec třetí domácí branky Oleksiy Omelchenko dnes dohrál, když jej vystřídal Radek Bohuslav.

80
Po přihrávce Martina Noska střílel z dobré pozice Omelchenko těsně vedle branky.

78
V zápětí i domácí střídají. Odpočinout si jde Martin Sus, na trávník vybíhá Petr Pecha.

77
Další střídaní VelMezu, ze hřiště odchází Jan Caha, zahrát si jde Jakub Vítek.

74
Také domácí poprvé vystřídali. Dohráno má dnes autor vyrovnávací branky Jakub Milotinský, místo něj nastupuje Martin Matoušek.

73
Na dnešní zápas se přišlo podívat 273 diváků.

72
Po chybě hostujícího obránce si míč před vápnem převzal Oleksiy Omelchenko, avšak před vyběhnuvším gólmanem zamířil místo do opuštěné branky, vedle ní. To volalo po dalším gólu!

71
Hostující trenér sáhl k dalšímu střídání. Ze hry stahuje Patrika Pokorného a na trávník posílá Vlastimila Berana.

67
Máme zde také první změnu v sestavě. Ze hřiště odchází Roman Vyskočil, na jeho místo nastupuje Hynek Ráček.

57
Líšeň právě vstřelila branku!
Tak začíná z toho tady být jednoznačná záležitost. Teď Radim Fousek nakopl míč na levou stranu, kde zůstal před obránci úplně osamocený DANIEL PŘEROVSKÝ, obešel i gólmana Simandla a počtvrté rozvlnil síť brány VelMezu.

54

Líšeň právě vstřelila branku!
Pohledná akce domácích končí dalším gólem. Z malého vápna přihrával Martin Nosko na neobsazeného OLOKSIYE OMELCHENKA, který z hranice šestnáctky k tyči pohotově zakončuje.

47

Z levé strany přihrál Patrik Pokorný na malé vápno míč Pavlu Simrovi, jež se pohotově dostal před obránce a ve skluzu míjí branku Kubici.

46

Začal druhý poločas.

Máme za sebou vcelku zajímavý první poločas, kdy nejdříve Simr využil zaváhání domácího hráče. Líšeň to však nepoznamenalo a brankami Milotinského a Přerovského výsledek otočila. Uvidíme tedy, zda se střelci budou činit i v druhém poločase, který za pár minut začne.

43
První část hry se již dohrává v poklidu a vypadá to, že na přestávku půjdou do kabin spokojenější domácí fotbalisté.

35
Líšeň právě vstřelila branku!
Dlouhým nákopem míče našel Radim Fousek před malým vápnem DANIELA PŘEROVSKĚHO, na něhož jaksi obrana hostí zapomněla, ten nezaváhal a posílá míč do brány.

26
Hostující Jaroslav Krejčí si jako první vysloužil žluté napomenutí.

24
Líšeň právě vstřelila branku!
A teď už to domácím vyšlo. Po rohovém kopu se míč odrazem dostal k JAKUBU MILOTINSKÉMU, který nádhernou, nechytatelnou střelou, ze zhruba 20-ti metrů, do rohu branky, vyrovnává stav tohoto utkání.

20
Mohlo být vyrovnáno. Líšeň zahrávala rohový kop, míč se dostal k Markovi Širokému, ten přihrál na malé vápno lépe postavenému Daniel Přerovský, jež v gólové šanci branku těsně minul.

12
Velké Meziříčí právě vstřelilo branku!
Po chybě Marka Širokého, který s míčem zaváhal ve vápně, mu jej uzmul dotírající hostující střelec PAVEL SIMR a v pohodě uklidil míč do brány. To je pro domácí studená sprcha a uvidíme, zda to na nich v dalším průběhu zanechá nějaké stopy.

1

Utkání právě začalo.

Rozhodčí konečně přivádí obě mužstva na hrací plochu. Za malou chvíli provedou úvodní výkop domácí hráči.

Tak utkání zde nakonec začne s minimálně patnáctiminutovým zpožděním, kvůli pozdnímu příjezdu družstva hostí, které uvízlo v koloně na dálnici D1.

Úvodní sestavy:

SK Líšeň: Kubica – Drábek, Čampa (K), Široký, Fousek, Dostálek, Omelchenko (Z), Sus, Přerovský, Nosko, Milotinský.

FC Velké Meziříčí: Simandl – Šimáček, Souček (K), Mucha, Bouček, Bradáč, Vyskočil, Krejčí, Pokorný, Caha, Simr.

Utkání za malou chvíli začne, pojďme se ještě podívat na sestavy obou celků.

Domácí Líšeň zajížděla na hřiště Nového Města. Na Vysočině se jí utkání vydařilo, když dokázala v lyžařském městě po dlouhé době konečně vyhrát, a to hned jasným výsledkem 0:3.

Připomeňme si ještě krátce výsledky dnešních soupeřů v minulém kole. Hosté z Velkého Meziříčí hráli doma s o záchranu hrajícími Tasovicemi a bylo z toho překvapení kola, když tým z města z pod dálnice D1 podlehl celku od Znojma v poměru 0:1.

V podzimní části soutěže vyznělo vzájemné utkání lépe pro VelMez, které porazilo na svém hřišti v okleštěné sestavě hrající Líšeň hladce 3:0. A tak i v tomto případě platí, že domácí mají svému dnešnímu soupeři co vracet.

Pěkné sobotní odpoledne za stadionu v Brně-Líšni, kde se v rámci dvacátého kola Moravskoslezské divize, skupiny D, utká aktuálně třetí tým tabulky Líšeň s pátým celkem z Velkého Meziříčí.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 05.04.2014 v 18:44
SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.