MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Týdenní program týmů SK LíšeňNábor malých fotbalistůPronájem hřiště

Líšeň - Pelhřimov 2:1

Líšeň tedy poráží svého dnešního soupeře a stejným poměrem mu tak vrací podzimní porážku na jeho hřišti. Po úvodní půlhodině, kdy domácí Pelhřimov jasně přehrávali a mohli vést i víc jak o jednu branku, přišel ojedinělý brejk, z něhož hosté srovnali. Ve druhém poločase pak domácí rozhodli o svém vítězství, zásluhou Milotínského a připsali si do tabulky první jarní body. S tímto konstatováním se pro dnešek z Líšně loučím, přeji ještě příjemný zbytek víkendu a za čtrnáct dnů odtud, při dalším onlajn přenosu nashledanou. (22:47:56)

Konec zápasu.

90+2

Poslední fouknutí do píšťalky znamená konec utkání a výhru domácího celku.

90

Hlavní rozhodčí bude nastavovat nad rámec základní hrací doby dvě minuty.

89

Ještě jedna změna na konec. Odešel Oleksiy Omelchenko, na posledních pár desítek vteřin ještě na hřiště naskočil Radek Bohuslav.

87

Pelhřimov ještě Líšeň kouše, snaží se urvat alespoň bod, ale domácí obrana to zatím zvládá. Nyní však u vzdálenější tyče nebezpečně hlavičkoval jeden z hostujících hráčů.

85

Martin Nosko je dalším napomínaným hráčem dnešního utkání.

79

Jsme svědky dalšího střídání. Ze hřiště odchází Patrik Mádl, do utkání vstupuje Michal Naniaš.

77

Pelhřimov zahrával Michalem Niederlem trestný kop, míč se ve vápně snesl na hlavu jednoho z obránců Líšně, odkud zamířil do překvapeného gólmana Zádrapu, který měl co dělat, aby míč vytěsnil mimo svoji bránu. Málem tedy vlastní branka v podání domácích.

75

Hosté z Pelhřimova opět provedli změnu na hřišti. Dohráno má dnes Filip Bartoň, na trávník vybíhá Jan Starý.

74

Pelhřimovský Michal Niederle si za svůj zákrok vysloužil žlutou kartu.

74

A v zápětí mohli domácí přidat další branku. Pelhřimovská obrana opět zaspala a sám na brankáře si to mířil Omelchenko, avšak napálil míč pouze do gólmana Moravce. Aby tohle domácí nakonec ještě nemrzelo, protože takové šance se musí proměňovat!

71

Líšeň právě vstřelila branku!
Šťastný tah domácího trenéra. Po dvou minutách pobytu na hřišti, přihrál Ondřej Šidla z pravé strany míč do vápna, na zcela neobsazeného JAKUBA MILOTÍNSKÉHO, pro něhož již nebyl problém uklidit míč do sítě.

69

Líšeň se rozhodla provést druhou změnu na hřišti, odešel Jan Ovčačík, přišel Ondřej Šidla.

65

A minutu nato sáhli pro změnu také hosté. Na hřišti dohrál kapitán a střelec v jedné osobě, Daniel Krtek, jehož nahradil Jan Kmoch.

64

Registrujeme dvojí střídání. Nejprve stáhl domácí trenér ze hřiště Michala Šudomu a místo něj do hry pouští Martina Matouška.

61

Ve druhém poločase se zatím nic zajímavého neudálo. Nikdo nechce udělat chybu a navíc sledujeme především nepřesné přihrávky a nezáživnou, nakopávanou hru, bez náznaků šancí.

57

Dnešní jarní premiéru na stadionu v Líšni sleduje návštěva 220 diváků.

46

Začal druhý poločas.

Po prvním poločase je tedy skóre vyrovnané. Nejprve se domácí dostali rychlou brankou Martina Suse do vedení. Následně nevyužili několik slibných brankových příležitostí, za což je potom z ojedinělé akce potrestal hostující Petr Liška. V první části jsme se tady rozhodně nenudili, uvidíme, jak se bude toto zatím zajímavé utkání ve druhém poločase vyvíjet.

První poločas skončil.

44

Zbytek poločasu se již jen v klidu dohrává a vypadá to, že stav po první půli zůstane nerozhodný.

38

Následný trestný kop, jehož exekutorem byl právě faulovaný Pavel Benda, končí nad brankou.

37

A pro domácí mohlo být ještě hůře. Nákopem míče se do úniku dostal pelhřimovský Benda, avšak ztroskotal na faulu vybíhajícího, domácího gólmana, jenž za cenu zákroku, mimo vápno, asi i na červenou, celou akci ukončil. Teď mohou být domácí opravdu rádi, že rozhodčí udělil Zádrapovi pouze žlutou kartu, protože Benda by zřejmě zakončoval do prázdné brány. Hosté ale ještě budou zahrávat trestný kop.

34

Kapitán hostí Daniel Krtek održel za svůj zákrok žluté napomenutí.

30

Pelhřimov právě vstřelil branku!
Nevyužité šance mohou nyní domácí opravdu mrzet. Neboť po zahrávaném rohovém kopu se hra rychle přenesla na druhou stranu, z pravé strany odcentroval Michal Niederle na volného, do vápna nabíhajícího PETRA LIŠKU, pro něhož nebyl vůbec žádný problém poslat míč do sítě. Z naprosto ojedinělé akce hostů je tedy vyrovnáno.

25

Registrujeme další příležitost domácích. Po dlouhém centru zůstal u vzdálenější tyče Jakub Milotínský, jenž však hlavou zamířil nad branku.

22

Na šance zatím opravdu bohaté utkání, zásluhou hráčů Líšně. Nyní dezorientované obrany Pelhřimova nedokázal nikdo ve vápně využít a uklidit míč do sítě, ten se následně odrazil kousek za vápno k Čampovi, který s přispěním obránce zamířil nad branku.

21

Domácí zahrávali trestný kop, konkrétně Martinem Drábkem, jehož prudkou ránu s námahou Moravec vyráží do autu.

19

A opět v akci Martin Nosko, jenž tvrdě vypálil na hostujícího gólmana, ten jeho pokus vyrazil zpět do pole.

17

Pěknou, jedovatou střelu vyslal za hranicí vápna Nosko, míč však končí i s přispěním sílícího větru vedle branky.

8

A již v osmé minutě to mohlo být o dvě branky. Dlouhým centrem našel Šudoma u vzdálenější tyče kapitána Čampu, ten však v těžké pozici zamířil vedle branky.

4

Líšeň právě vstřelila branku!
Tak to je pro domácí snový začátek jara. Až do vápna si s míčem naběhl nikým neatakovaný MARTIN SUS a střelou po zemi překonává hostujícího gólmana.

1

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

SK Líšeň: Zádrapa – Sus, Drábek, Čampa (K), Široký, Fousek, Omelchenko, Ovčačík, Nosko, Šudoma, Milotínský.

FK Pelhřimov: Moravec – Čížek, Mádl, Niederle, Dýnek, Homolka, Benda, Krtek (K), Liška, Bartoň, Sládok.

Dnešní počasí fotbalu docela přeje. Máme zde, ač větrné, tak slunečné jarní počasí, při 17-18 stupních celsia.

Jak tento souboj, po podzimu čtvrtého celku tabulky s osmým dopadne, se dozvíme po minimálně 90-ti minutách hry.

O motivaci tak mají domácí určitě postaráno, odčinit nešťastnou prohru z Pelhřimova a vstoupit do jarní části soutěže tou správnou nohou, nejlépe výhrou.

Nutno dodat, že to byla prohra naprosto zbytečná a zároveň smolná, kdy Pelhřimov vstřelil rozdílovou branku v nastaveném čase. To se přízemní střelou k tyči dokázal prosadit Liška a rozhodl tak o šťastné výhře týmu z města rekordů, v poměru 2:1.

Po víc jak čtyřměsíční přestávce se tak rozjíždí jarní odvety i Moravskoslezské divizi D. A pro domácí to je zároveň souboj s jedním ze čtyř týmů, s nímž na podzim vyšli bodově naprázdno.

Pěkné sobotní odpoledne z Brna-Líšně, odkud ze stadionu místního SK podrobněji přiblížím střetnutí domácích fotbalistů s hosty z Pelhřimova.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 23.03.2014 v 09:24
SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.