MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Týdenní program týmů SK LíšeňNábor malých fotbalistůPronájem hřiště

Jaro v divizi začíná

V prvním jarním kole se utká Líšeň s Pelhřimovem v sobotu 22.3.2014 v 15 hod. Dosavadní jarní počasí nebrání tomu, aby se hrálo na hlavní travnaté ploše, i když původně se počítalo s utkáním na UT.

Pelhřimov je po zimní části soutěže
8. Pelhřimov 16 6 3 7 27:29 21 -3
Líšeň
4. SKL 16 8 4 4 28:15 28 4

V přípravě dosahoval Pelhřimov velmi dobrých výsledků:

FK Pelhřimov - Sparta Praha U19 3:4
FK Pelhřimov - FK Rašelina Soběslav 8:2
FK Pelhřimov - FK Slovan H. Brod 2:0
FC Mas Táborsko B - FK Pelhřimov 2:2
FK Humpolec - FK Pelhřimov 2:5
FK Pelhřimov - SFK Vrchovina 3:3
FC Slavoj Žirovnice - FK Pelhřimov 2:6
Branky: 4., 33. Niederle, 14., 53. Liška, 39. Čížek, 66. Benda – 20., 50. Adamec

Sestava Pelhřimov: Moravec (46. Švec) – Homolka, Čížek, Sládek, Mádl (64. Klofáč) – Liška, Dýnek, Niederle, Bartoň – Benda, Starý (56. Kmoch)

Poslední vzájemné utkání - z webu Pelhřimova

Ne 25.08. 16:30 hřiště Pelhřimov
V NAPÍNAVÉ PODÍVANÉ VYKOUZLIL VÍTĚZSTVÍ V POSLEDNÍ MINUTĚ LIŠKA
FK PELHŘIMOV - SK LÍŠEŇ 2 : 1 (0 : 0)

Branky: 61. Niederle (PK), 90+1. Liška – 82. Čampa (PK)
Ž. K. 2 : 1 (34. Naniáš, 63. Krtek – 59. Široký)
Č. K. 1 : 1 (82. Čížek – 59. Široký)

Sestava Pelhřimov: Dvořák – Čížek, Naniáš, Vacek, Kofáč – Bartoň, Niederle, Kmoch, Liška – Krtek (66. Homolka), Benda
Trenér: Leoš Mitas

Sestava Líšeň: Dvořák – Drábek, Fousek, Široký, Buc – Glaser (64. Nguyen), Nosko, Fall, Čampa – Milotínský, Mezník (71. Večeřa)
Trenér: Bohumil Smrček

S druhým nejlepším týmem divizní skupiny D z předešlého ročníku měl Pelhřimov velmi špatnou bilanci. Tři vysoké prohry a nula bodů na straně zisku hovořily pro hosty jasnou řečí.
Vcelku poklidné utkání se po přestávce změnilo v napínavou podívanou, která gradovala v poslední minutě zápasu. Nejdříve zakončoval za hosty hlavou Milotínský pak za domácí podobně Klofáč, oba branku svorně netrefili. První dramatické okamžiky přineslo Liškovo vysunutí Bendy, kterého zastavil za cenu faulu Široký. Rozhodčí jeho zákrok ocenil rovnou červenou kartou. Pelhřimovská přesilovka netrvala ani tři minuty, když Liška pronikl do pokutového území hostů a při pokusu o kličku hostující gólman pádem pod nohy domácího hráče podrazil a hlavní sudí bez váhání nařídil pokutový kop. Niederle vzal odpovědnost na sebe a penaltu proměnil. Jmenovec domácího brankáře směr vystihl, přesto kapituloval. Pojistku mohl úspěšný exekutor penalty přidat o chvíli později, jeho střelu z velkého vápna Dvořák pouze tečoval na břevno branky a od něj se míč odrazil zpět do pole. Další šanci k navýšení skóre prováhal Liška, sám v nájezdu zamířil po zemi těsně vedle levé tyče. Pak domácí hráči hostujícího gólmana sice překonali, míč směřující do branky vykopl obránce. Pětiminutové oblehání zakončil dělovkou Mádl, líšeňský mladíček v brance ji za záda nepustil.
Hosté přesto na výsledek nerezignovali a začali se i v deseti tlačit na domácí polovinu. Po jedné rychlé akci došlo před domácí brankou k souboji o míč mezi obráncem Čížkem a dobíhajícím hostujícím Noskem. Oboustranný skluz, při kterém oba hráči skončili v domácí síti, hlavní arbitr posoudil trochu necitlivě a domácího obránce vyloučil. Pochopitelně následoval pokutový kop, který Čampa bezpečně proměnil. Frustrovaní domácí málem inkasovali pět minut před koncem dokonalý mat, jenže střídající Večeřa nepochopitelně v koncovce selhal a netrefil z několika metrů domácí odkrytou svatyni. Ani to ale nebyla poslední infarktová situace dnešního duelu. Už v nastavení se Liška probil přes hostující stopery a přesnou přízemní střelou k levé tyči uzavřel drama se šťastným koncem pro Pelhřimov.

Zimní příprava Líšně nebyla tak úspěšná, jako Pelhřimova

SKL - Zbrojovka U19 1:5
B: Nguyen

SKL - Ráječko 2:2
B: Milotínský, Šudoma

SKL - MS Brno 4:3
B: Čampa, Šidla, Nosko, Nguyen

SKL - Dražovice 7:1
B: 2x Milotínský, Nosko, Čampa, Omelchenko, Šudoma, Walla

SKL - Ráječko 3:0
B: Milotínský, Matoušek, Omelchenko

Třebíč - SKL 0:2
B: Omelchenko, Nosko

Břeclav - SKL 5:3
B: Široký, Šumbera, Čampa

SKL: Veselý - Ovčačík, Široký, Fousek, Matoušek - Čampa, Nosko, Šudoma, Šidla - Šumbera, Omelchenko

Celý program na Pelhřimov je umístěn v Dovnload, kádr hráčů A mužstva Líšně je v odkazu A muži/kádr.
V rámci oslav 90-let kopané v Líšni, uspořádal fotbalový klub SK Líšeň ve spolupráci s portálem vlisni.cz hlasovací soutěž o nejkrásnější gól, který dali fotbalisté Líšně v podzimní části sezóny. Na výběr bylo celkem deset gólových situací, kterým jste mohli dát svůj hlas.

Vítězným se stal gól s pořadovým číslem 2, který vstřelil JAKUB MILOTÍNSKÝ v utkání proti Rosicím. Na druhém místě se umístil gól RICHARDA DOSTÁLKA s pořadovým číslem 1, který padl z trestného kopu proti Napajedlům. Třetí místo obsadila dorážka RUDOLFA ČAMPY v utkání proti Polné s pořadovým číslem 6.

Předání cen hlasujícím proběhne již tuto sobotu 22.3.2014 o poločase prvního mistrovského utkání, ve kterém SK Líšeň přivítá hosty z Pelhřimova.
Ceny pro hlasující v podobě volné vstupenky na domácí utkání, dresu a šály, věnoval fotbalový klub SK Líšeň.

Vylosování výherců proběhlo za účasti zástupců SK Líšeň a portálu vlisni.cz a zde jsou šťastní výherci, kteří si převezmou ceny 22. 3. 2014 v poločase mistrovského utkání na stadionu SK Líšeň.
1. místo Walla Marcel
2. místo Nevěděl Michal
3. místo Kubík Tomáš

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 20.03.2014 v 07:27
SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.