MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Týdenní program týmů SK LíšeňNábor malých fotbalistůPronájem hřiště

Líšeň - Uh. Brod 1:2

Hosté se zde radují z nečekaného tříbodového zisku a dokonale tak oplatili Líšni dosud jedinou domácí porážku, kterou jim uštědřila v prvním kole. Líšeň se zřejmě trochu namlsala po domácí vysoké výhře nad Polnou a minulý týden v Bohunicích a dnes to zkrátka nebylo ono. Hosté tak vycítili svoji šanci na odplatu a nachytali domácí na švestkách. K dosud dvěma získaným bodům na venkovních hřištích tak dnes v Líšni překvapivě přidali hned tři. Z podzimní části je to odtud vše, opět se přihlásím při jarních odvetách, které by měli začít 23. března a domácím utkáním Líšně s Pelhřimovem. (16:50:49)
Konec zápasu.

90+2 Poslední hvizd rozhodčího Adamce znamená konec domácím nadějím na vyrovnání.
90+1 Další taktické střídání v týmu Uherského Brodu. Z trávníku odchází Jan Michalec a na hřiště ještě vybíhá Michal Man.
90 Rozhodčí Adamec nastavuje druhý poločas o dvě minuty.
90 Taktické střídání hostí. Odešel Michal Vrága a na posledních pár desítek vteřin ještě naskočil David Jahoda.
87 V týmu Líšně došlo ke střídání. Dohráno má dnes Gary Nguyen, na posledních pár minut ještě nastupuje Radek Bohuslav.
84 Na karty je vyrovnáno. V dresu Uherského Brodu ji uviděl Richard David.
81 Uherský Brod právě vstřelil branku!
Šok pro domácí je tady! Po rohovém kopu, ke kterému vůbec nemuselo dojít, se jim toto zaváhání dnes stalo možná osudové. K jeho provedení se postavil Pavel Dvořák, nacentroval na malé vápno, odkud se míč po skrumáži dostal k šestnáctce na BRONISLAVA ŠÁLKA, jenž propálil vše, co mu stálo v cestě.
77 Z pravé strany odcentroval do vápna Martin Nosko a volný Gary Nguyen jen těsně minul míč, aby mohl zakončit.
75 Proběhlo střídání v týmu Uh. Brodu. Trenér Ondrůšek nechává odpočinout Patrika Indru a do utkání vstupuje Jan Michalec.
72 Po zahraném rohovém kopu Marka Buce se míč snesl na hlavu Martina Drábka, jemuž však nebezpečný pokus vyrazil gólman Ondrůšek a za pomoci obránců následně míč končí v bezpečí od brány hostí.
67 Domácí trenér se odhodlal ke druhé změně. Ze hřiště stahuje Michala Šudomu a do hry posílá Petra Pechu.
65 Dnešní utkání sleduje za chladného podzimního počasí 195 diváků.
62 Poprvé dnes vystřídali i domácí. Ze hřiště odešel Martin Matoušek, na trávník vstupuje Marek Buc.
46 Hosté vstoupili do druhého poločasu s jednou změnou v sestavě. Na hřišti dnes skončil Michal Zemánek, jehož vystřídal Jan Solařík.
46 Začal druhý poločas.
Po prvním poločase je tedy stav nerozhodný, kdy se nejprve po zaváhání domácí obrany hlavou prosadil Vrága. Domácímu favoritovi utkání se však podařilo zatím alespoň vyrovnat zásluhou Nguyena. Uvidíme, jak se toto zajímavé utkání bude dále vyvíjet.

První poločas skončil.

44 První poločas se dohrává v poklidu, nikdo již nechce udělat chybu a tak to vypadá, že remízový stav po půli zůstane.
36 Vidíme zde i první žlutou kartu, kterou obdržel Marek Široký.
28 Líšeň právě vstřelila branku!
Domácí srovnávají skóre, po rychlé akci, která začala u Jakuba Milotínského, jenž vyzval přihrávkou do vápna ke skórování Martina Noska, jemuž ještě zakončení nevyšlo, avšak míč se dostal ke GARYMU NGUYENOVI, který do odkryté brány balon nakonec přece jen uklidil.
17 Mohlo být vyrovnáno. Z rychlého protiútoku se dostal míč k Michalu Šudomovi, ten si jej potáhl až do vápna, kde přízemní střelou vyzval ke skórování Martina Noska, který však ve skluzu před brankou na míč těsně nedosáhl.
14 Uherský Brod právě vstřelil branku!
Na druhé straně hosté zahrávali, konkrétně Pavlem Dvořákem trestný kop z pravé strany, který centrem do vápna našel hlavu hlavu zcela volného MICHALA VRÁGY, jenž pohotově uklidil míč pod břevno Petrovy branky. Domácí obrana trestuhodně zaspala a tak jdou hosté překvapivě do vedení.
12 K odraženému míči se nikým neatakován dostal Čampa, ve slušné pozici, z hranice šestnáctky, však zamířil nad branku.
1 Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:
SK Líšeň: Petr – Drábek, Čampa (K), Široký, Fousek, Dostálek, Nguyen, Matoušek, Nosko, Šudoma, Milotínský.

ČSK Uherský Brod: Ondrůšek – Zemánek, David M., David R., Indra, Dvořák, Šálek, Němčický (K), Pochylý Jan, Vrága, Nevařil.

Dnešní utkání je také prestižní pro šéfa domácího oddílu, Ing. Hladiše, který z Brodu pochází a v mládí za místní klub hrával. Uvidíme tedy, zda mu hráči udělají stejnou radost, jako v prvním kole na Slovácku.

Podívejme se ještě krátce, jakými výsledky se prezentovali oba dnešní protivníci v minulém kole. Domácí Líšeň hrála derby utkání na hřišti Tatranu, v Bohunicích, kde zvítězila přesvědčivě 0:3, až po zlepšeném výkonu ve druhém poločase. Hosté z Uherského Brodu měli doma za soupeře tým z Nového Města na Moravě, který porazili trochu překvapivě 2:0.

Oba dnešní soupeři tedy na sebe už narazili, a to hned v prvním kole, kdy Líšeň zajížděla k zápasu na Slovácko, kde dokázala u nováčka soutěže zvítězit 1:4 (1:2). Pro Brod to byla první a také poslední domácí porážka v podzimní části soutěže. Horší je to venku, kde hosté dokázali vybojovat pouhopouhé dva bodíky a i vzhledem k postavení v tabulce by měl být papírově Brod pro Líšeň jeden z těch lehčích soupeřů.

Pěkný den ze stadionu v Líšni, kde se dnes v rámci předehrávaného jarního kola moravskoslezské divize, skupiny D odehraje odveta mezi třetím týmem tabulky, SK Líšeň s 28 body a celkem ze Slovácka, ČSK Uherský Brod, který po první polovině soutěže nasbíral bodů sedmnáct a figuruje prozatím na dvanáctém místě tabulky.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 16.11.2013 v 18:36
SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.