MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Týdenní program týmů SK LíšeňNábor malých fotbalistůPronájem hřiště

Líšeň - Polná 2.11.2013 ve 14 hod.

Fotbalový oddíl Slavoje Polná byl založen roku 1927. V současné době je v jihlavském okrese po FC Vysočina druhým největším oddílem. Klub má sedm kolektivů z toho pět mládežnických. Z těchto sedmi kolektivů hrají soutěž na úrovni kraje čtyři týmy, dva týmy hrají v rámci soutěží okresu Jihlava a muži hrají divizi skupinu „D“.

Fotbalový výbor:

Jindřich Skočopole st. předseda klubu
ing.Petr Horský sekretář klubu
ing.Petr Dvořák místopředseda klubu
ing.Josef Kölbl člen fotbalového výboru
Luboš Varhaník člen fotbalového výboru
Libor Čaloud člen fotbalového výboru
Miloslav Nepraš člen fotbalového výboru

Strukturu klubu tvoří tyto celky

„A“ tým - Moravskoslezská divize „D“„B“ tým - I. ­B třída mužů skupina B
straší dorost - krajský přebor Vysočiny
mladší dorost - krajský přebor Vysočiny
starší žáci - I.třída žáků skupina „B“mladší žáci - I.třída žáků skupina „B“přípravka - okresní přebor Jihlavska

Dosavadní utkání Líšně a Polné

Ne 23.09.2012 16:00 Slavoj Polná - Líšeň 1:1

So 20.04.2013 14:30 Líšeň - Slavoj Polná 1:1
Sobotní utkání mezi SK Líšeň a Slavoj TKZ Polná skončilo remízou. V prvním poločase skóroval z rohového kopu Michal Šudoma, který ve 13. minutě rozvlnil síť hostí. Radost líšeňských fandů však netrvala dlouho. V 15. minutě využil příležitost před líšeňskou bránou Martin Oberreiter a vyrovnal na 1:1.

Druhý poločas přinesl nejednu brankovou příležitost oběma mužstvům. Nejblíže ke střelení gólu měli hráči Slavoje Polná, když dobře mířenou střelu zastavilo břevno domácí brány. Na fotbalové utkání přišlo 186 platících diváků, kteří viděli remízu 1:1.

Hodnocení Libora Sádlíka

SK LÍŠEŇ - TJ SLAVOJ POLNÁ 1 : 1 (1 : 1)Branky : 13.min. Šudoma - 15.min. Obereiter
Rozhodčí : Bartoň - Mrázek, Hanák
DS : Juránek
Žk : Široký, Čampa - Kaplan
Rohové kopy : 8 : 4

Sestavy mužstev :SK Líšeň : Hladký - Čampa,Široký,Fousek,Drábek(63.min.Mezník,75.min.Lisický) - Pašek,Král,Šudoma,Večeřa - Nosko,Kunc
Trenér : Smrček Bohumil
As.trenéra : Gogh Ladislav

Polná : Skočdopole - Bambula,Černý,Urbánek,Caha - Obereiter,Lovětínský,Pražák(46.min.Tlačbaba),Přibyl(85.min.Hron) - Kaplan,Adamec(89.min.Holub)
Trenér : Kaplan Tomáš
As. trenéra : Hekerle Vladimír

Komentář k utkání : Branky padají po chybách… tady jako by se to potvrdilo Chyba v bránění dobře zahrané standartní situace hostujícího týmu a následná chyba brankáře Hladkého rozhodla o dělbě bodů v utkání v němž nám chybělo více klidu ve hře a hlavně kombinační schopnost a důraz v zakončení. Hlavně v prvním poločase jsme mohli určit výsledek utkání, ale některé situace jsme měli řešit jinak lépe. Vedli jsme od 13.min po dobře kopnutém rohu Šudomem na zadní tyč. Hosté vyrovnali o dvě minuty později kdy zahrávali st. situaci. Míč propadl za naší obranu, tam naběhli dva hráči Polné a využili chyby brankáře Hladkého, který neudržel míč v náruči a srovnali skóre.

Poslední utkání Polné:
Slavoj TKZ Polná - FC Velké Meziříčí 3:2 (2:1)

Komentář k 12.kolu Moravskoslezské divize D.

Nedělní divizní tahák zprvu nabídl opatrnou hru, ale už v 8. minutě byl v solidní pozici polenský Klíma, ale Invald byl ve střehu. O dalších deset minut později už gól padl, ale do domácí branky. Hosté podnikli rychlý kontr, Caha nabídl míč Ráčkovi a ten se nezmýlil. Slavoj se probral a zahrozil Bambulou, který ovšem pálil nepřesně. Mnohem úspěšnější byl vzápětí Kaplan, který byl po rohu na správném místě a neměl problém dopravit míč do sítě. Stejný hráč pak odmítl obrat, když hlavičkoval těsně nad. Nicméně Polná se ještě do přestávky dočkala, když hosté nedokázali odkopnout míč od své svatyně a po závaru skóroval Fadrný.
Velké Meziříčí zmobilizovalo síly, do druhé půlky vletělo a domácí se stáhli do obranného bloku. Z něj vyráželi do brejků, a hosty po jednom zachránil Invald. Na druhé straně mohl srovnat Simr, ale stopeři zasáhli včas. V 70. minutě domácí přidali důležitý třetí gól. Lovětínský přihrál Klímovi, ten předal míč Bambulovi a ten zacílil přesně. Hosté ale nechtěli prohrát a minutu nato opařil domácí Němec, který snížil na 2:3. Závěr sliboval velké drama, ale to další gól nepřineslo a okořenil ho jen červenou kartou domácí Caha.

Góly: 26. Kaplan, 43. Fadrný, 70. Bambula - 18. Ráček, 71. Němec
Rozhodčí: Šoukal
ŽK: 4:2. ČK: 1:0 (87. Caha)
Diváci: 320

Slavoj Polná: Skočdopole - Caha, Urbánek, Kučera, Fadrný - Klíma (72. Vokoun), Lovětínský, Pražák, Bambula - Adamec (89. Hron), Kaplan

Velké Meziříčí: Invald Z. - Mucha, Krejčí (46. Beran), Šimáček, Bouček - Caha, Němec, Souček, Ráček (82. Pokorný), Vyskočil (77. Bradáč) – Simr

Nejlepší hráči: Fadrný, Bambula – Němec

V současné době vede Polná tabulku Divize D, Líšeň je na pátém místě, rozdíl je 5 bodů. Pokud Líšeň zvítězí, udrží se v kontaktu s špičkou divize, pokud prohraje, bude rozdíl 8 bodů, což již zmenšuje šance na návrat mezi vedoucí týmy.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 31.10.2013 v 19:26
SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.