Stará Říše - SK Líšeň 1:1

Utkání začalo oboustranně opatrně, domácí se dříve osmělili a střelou z úhlu zajistili vedení 1:0. Ještě v prvním poločase po ose Doležal odkop, Milotinský vyhraný hlavičkový souboj a uvolnění Šudomy na pravé straně hřiště, Šudoma centr, Mezník asi faulovaný, ponechána výhoda a Matoušek z blízka prostřelil brankáře - 1:1. V první polovině bylo ještě několik menších šancí (Avdič na brankové čáře nedoskočil na centr, Široký po centru také před brankou nestačil zakončit,..)
Druhou polovinu začali aktivněji domácí, ale postupně si největší šance vytvořila Líšeň - Šudoma sám proti brankáři, zakončil pravou nohou, brankář vytěsnil na rok, totéž 2x Milotinský. Domácí si ve druhé polovině takové šanci již nevytvořili, ale protože Líšeň neproměnila, zůstal stav i po druhém poločase 1:1.

Za zmínku stoji dva průniky Noska, zvláště v jednom případě jej hráč držel za dres už od poloviny hřiště, Nosko přesto s míčem přešel až do velkého vápna, kde jej soupeř už stáhl k zemi, píšťalka rozhodčího však zůstala němá.