Líšeň - Vyškov 5.10. v 15 30 hod.

Líšeň se s Vyškovem utkala ještě v I. třídě v roce cca 1992 a prohrála doma 5:1.
Branka Líšně: Nosko

Vyškov je v současné době na 7. místě tabulky, Líšeň je na 3. místě tabulky.

Poslední utkání Vyškova:
Vyškov – Vel. Meziříčí
Zápas ve Vyškově se hrál za krásného podzimního slunečného počasí. Hned od prvních minut převzalo taktovku domácí mužstvo, které po celý zápas určovalo tempo hry. Ve 4 minutě otevřel účet Novotný, který dorazil míč po přímém kopu do naši branky. Simandl míč po zdařele kopnutém PK tak, tak vyrazil, ale naši obránci zůstali civět. Gól domácí tak povzbudil, že nám míč půjčoval jen sporadicky. Když už jsme se k nějaké kombinaci dostali, tak jsme hned o míč přišli, protože jsme si buď nepřihráli, nebo nakopli míč na obsazeného hráče. V 19 minutě zaběhl za naši obranu Novotný, udělal si s míčem co potřeboval, ale vystřeli naštěstí hodně vysoko nad Simandlovu branku. Ve 24 minutě přišla naše první šance, ale Simrovu střelu z vápna po pěkném centru Dufka, domácí Kollár vyrazil na rohový kop. Ve 33 minutě po rychlém protiútoku domácích náš brankář vyrazil na rohový kop technickou lobovanou střelu. Ve 39 minutě skončil centr Jardy Krejčího těsně nad brankou.

Do druhého poločasu VelMez nastoupil do zápasu s tím, že musím hlavně zlepšit přesnost přihrávek a přidat na lepší kombinaci a pohybu. To se nám však vůbec nepovedlo a nadále tempo hry určovali domácí. V 47 Vyškovští zahodili vyloženou gólovku, když domácí hráč po centru do vápna nikým nekrytý z našeho malého vápna přestřelil branku Simandla. Ve 49 minutě hlavičkoval Němec do náruče Kollára. V 53 minutě měli hosté k dispozici volný přímý kop z hranice vápna po faulu na pronikajícího Krejčího, ale Jarda Dufek trefil jen zeď domácích. V 56 minutě bravurně vyrazil střelu po roh. kopu Simandl. V 60 minutě opět Simandl likviduje bravurně kopnutý volný přímý kop. Hráči hostů se trápili a nebyli schopni vůbec žádné kloudné kombinace. V 63 minutě po rychlém protiútoku domácích zasáhl ve vápně Honza Šimáček a rozhodčí nařídil penaltu, kterou Hodinář proměnil. V tom momentě bylo definitivně po jiskřičce naděje, alespoň srovnat utkání na remízu. Hostující trenér sáhl ke střídaní a pustil do hry postupně všechny náhradníky. Obraz hry se až do konce utkání nezměnil a domácí hráči zaslouženě vyhráli. Negativem utkání bylo zranění Součka v 82 minutě (následně pak musel střídat), kdy rozhodčí Gloser skluz s podrážkou nahoru neocenil ani kartou.

Realizační tým

Trenér: Machálek
Asistenti: Schindler, Horváth.
Vedoucí týmu p. Hejný.

Hráčský kádr:

KOLLÁR LADISLAV, KOPÁČEK JAN, KRÁL ONDŘEJ, ČOUPEK PETR, MACHÁLEK MILAN, SCHINDLER JAROSLAV, HODINÁŘ DAVID, LIČKA J., PALLA SEBASTIÁN, URBANČOK DOMINIK, KOLÁČEK LUKÁŠ, ŽOČEK MARTIN, HRADIL TOMÁŠ, SMUTNÝ ROMAN, BARIČÁK JAN, KUCHARČUK PAVEL, VRÁNA TOMÁŠ, NOVOTNÝ VÁCLAV, NOVOTNÝ FILIP, MRNUŠTÍK LUKÁŠ, JEŘÁBEK MICHAL

Líšeň má s Vyškovem dlouhodobě vyrovnanou bilanci, z deseti utkání pět skončilo remízou, třikrát vyhrála Líšně, dvakrát Vyškov.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 03.10.2013 v 15:43