FC Dosta Bystrc-Kníničky - SK Líšeň 1:1 (1:0)

Branky: 24. Košulič - 72. Nosko
Ani třetí zápas Líšně na půdě Bystrce nemá vítěze. Bystrc začala v prvním poločase lépe a brankář Petr 2x vychytal útočníky Bystrce. Proti tomu Líšeň měla jen jednu šanci, kdy zakončoval Buc, ale brankář Bystrce byl na místě.
V 24 minutě napřáhl Košulič cca z 25 m a trefil k tyči - 1:0. Od tohoto okamžiku překvapivě Líšeň převzala iniciativu a před poločasem Milotinský nacentroval z pravé strany a přetažený centr za zadní tyč hlavičkoval nekrytý Drábek těsně vedle.
Ve druhém poločase začala opět lépe Bystrc, postupně se hra vyrovnávala a v 72 min. Noskova skákavá střela skončila v brance Bystrce. Po té měla Líšeň opět chvíli navrch, po roku skončila hlavička Širokého těsně na brankou. Posledních pět minut se hrálo nahoru dolů, Bystrc měla těsně před koncem vyloženou šanci, kdy míč prošel napříč celým vápnem a tak se zrodila remíza.

Sestava Líšně: Petr - Čampa, Široký, Fousek (l9 let), Drábek (22 let) - Nguyen (20 let), Milotinský (22 let), Šidla (19 let), Nosko, Buc (19 let) - Mezník (19 let),
střídali Šudoma, Večeřa (20 let)

Bystrc: Bogner - Fousek, Hajn (35. Lidmila), Outrata, Jirásek (37. Urbánek), Košulič, Šíp, Doležel, Fiala, Kugler, Přichystal

Z třinácti hráčů, kteří nastoupili za Líšeň v tomto zápase, bylo osm mladších 22 let, čtyři ze základní sestavy měli 19 let !!!

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 29.09.2013 v 23:22