MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Týdenní program týmů SK LíšeňNábor malých fotbalistůPronájem hřiště

Líšeň - Vrchovina 2:0

Komentuje: Adam Havel

Je tu konec a s ním tři body pro Líšeň. Ta tedy v podstatě splnila povinnost a porazila předposlední Vrchovinu, která během 4 kol nedokázala vstřelit branku. To Líšeň se díky této výhře dostala na špici tabulky, kde minimálně do ukončení 4. kola zůstane.

Tímto se s Vámi loučím a přeji Vám příjemný zbytek víkendu. Budu se na Vás těšit u dalších sportovních událostí. (18:22:10)
Konec zápasu.

90 Ten se ale Brňanům nepovedl a to už bude v dnešním utkání vše.
90 V devadesáté minutě vybojoval pravděpodobně poslední roh pro Brno Přerovský.
89 Hosté se dostali do zakončení, ale jejich střela končí ve skrumáži těl před brankou.
88 Taktéž dostává žlutou kartu za souboj s brněnským Matouškem.
88 Ve středu hřiště jsme viděli nevybíravý souboj Matouška s Lukášem Smetanou a oba vidí žlutou kartu.
86 Matoušek, který teď má hodně energie přesprintoval na druhou stranu, kde pro svůj tým vybojoval rohový kop. Ten se brněnským ale nepodařilo dobře kopnout, když ho z vápna vyboxoval Vítek.
85 Hosté dopravili míč do domácí brány! Nicméně branka jim není uznána, protože předtím došlo k faulu, kterého se dopustili na líšeňského brankáře Petra. Stav tak zůstává 2:0.
83 Žlutou kartu si v tomto souboji vykoledoval Martin Nosko.
83 Po sérii střídání se zase hraje, ale nevidíme nic příjemného, když po jednom ze soubojů zůstává jeden z hostí ležet.
80 Ve stejně minutě naposledy střídají i hosté. Ze hřiště jde Pavel Sodomka a nahradí ho Lukáš Wolker.
80 A brněnští naposledy střídají, když mění Jakuba Milotínského za Martina Matouška.
80 Brněnští fotbalisté se nyní pokoušejí poslat každý míč do vápna a vstřelit třetí branku, ale zatím jim není přáno.
78 Na druhé straně zahrával Rostislav Sodomka přímák, ale přetažený centr ze vzduchu sebral připravený Petr.
77 Míč se po několika odrazech dostal k Martinu Husárovi, který ho ze 30 metrů napálil vysoko nad bránu.
76 Reagují na to i domácí – ze hřiště odchází Michal Mezník a přichází Kryštof Večeřa.
75 Hosté podruhé střídají. Ze hřiště odchází Pavel Smetana a přichází Tomáš Dvořáček.
72 Ani jednomu týmu se ale nedaří ten druhý nějak překvapit a většina míčů končí na kopačkách soupeře a ne spoluhráče. Druhý poločas zatím určitě není tak aktivní, jako ten první.
70 Brno teď začalo opět napadat a znepříjemňovat hostům rozehrávku. To se jim daří, když hosté míč zbrkle zakopli do zámezí.
69 A k prvnímu střídání se odhodlal i domácí lodivod Smrček. Richard Dostálek za potlesku odchází ze hřiště a nahrazuje ho Ondřej Šidla.
68 Hosté střídají Šanderu, který špatně došlápl a nahradí ho Jakub Andrle.
66 Dostálek kombinoval na hranici velkého vápna s Noskem, ale nakonec balon ztratili a líšeňští tak musí zpět.
64 Čampovi se nepovedla rozehrávka, ale hrozící nebezpečí dokázal sám odčinit, když Šanderu obral o míč a získal ho nazpět. U balonu tedy Brňané, kteří začínají rozehrávku u Petra.
61 Zdá se, že i Vrchovina s už otrkala a žene se také do zakončení a je na hráčích hodně vidět, že by rádi letos poprvé skórovali.
58 Brněnský centr do vápna doplachtil až k Přerovskému, který zakončoval hodně efektivně, když vystřihl nůžky! Jedinou vadou na kráse bylo to, že míč neskončil až v síti nýbrž na rukavicích hostujícího gólmana.
57 A nezůstalo jenom u slov. Další žlutý terčík je tu pro domácího Richarda Dostálka, který se hodně zlobí, za co že to vidí žlutou kartu.
54 Se žlutými kartami se nám očividně roztrhl pytel. Tentokrát ji ale neevidujeme na brněnské straně, ale na té vrchovinské, dostal ji Pavel Sodomka.
53 Hned nato měla Líšeň obrovskou šanci, když si hráči vykoupali hostující obranu ve vápnu, avšak ani tak nedokázali skórovat, když Vítek střelu Mezníka vytáhl nad bránu.
52 V krátkém sledu vidíme druhou žlutou kartu na brněnské straně, když nedorozumění v útoku musel řešit Daniel Přerovský stáhnutím soupeře k zemi.
50 Ke střele se nyní dostal Richard Dostálek, když zahrával přímák z půlky hřiště, ale jeho nikterak nebezpečnou střelu nedokázal nikdo tečovat, a tak skončila ve Vítkově náručí.
49 Vše ale končí ztrátou brněnských hráčů a řešit to musel Radim Fousek faulem, za který inkasuje žlutou kartu.
48 V souboji dvou „čtyřek“ byla úspěšnější ta brněnská a Čampa tak může založit nějakou kombinaci.
46 Hned v úvodu druhého poločasu se snaží být hosté aktivní, nicméně přihrávka Lukáše Smetany do vápna nenašla žádného adresáta.
46 Začal druhý poločas.
Máme za sebou prvních 45 minut a Líšeň si během nich vypracovala náskok dvou branek. Její vedení je naprosto zasloužené, protože od samého začátku je mnohem aktivnější a tlačí se do zakončení. Mezník ale i další mohli toto vedení ještě navýšit, ale prozatím zůstalo u dvou gólů. Vrchovina se dostala zatím k jediné střele, a to až na samém konci prvního poločasu. Uvidíme, jestli nám druhý poločas nabídne nějakou změnu a nebo obraz hry bude stejný jako v tom prvním.
První poločas skončil.
44 Co se ale nepodařilo hostům celý poločas, to se podařilo na jeho úplném konci, když se k míči dostal Michal Skalník a vyslal první střelu na bránu. Radek Petr jeho střelu dobře viděl a bez problému ji chytil.
44 V závěru prvního poločasu ještě chtěl Nosko vysunout Paška, ale špatně se pochopili a míče se zmocnil opět novoměstský Vítek.
41 Centr Milotínského proskákal skrz vápno až k Danielu Přerovskému, který si nechal míč skočit na hruď a z první vypálil k levé tyči. Vše si ale pohlídal Vítek a celou akci bez problému ukončil.
40 Domácí se pokusili o rychlý přechod do útočné fáze, ale faulem jim to překazil Jakub Skryja, který vidí za tento prohřešek žlutou kartu.
39 …rozhodli se ho rozehrát na krátko – balon se dostal ke Kamilu Skalníkovi a ten trefil prvního hráče před sebou.
39 K prvnímu rohovému kopu se chystá tým Vrchoviny…37 Ani jednomu týmu se teď nedaří založit nějakou kloudnější kombinaci a hraje se tak převážně uprostřed hřiště. To je po velice aktivní brněnské půlhodince velká změna.
34 David Pašek se šikovně dostával za obranu hostů, ale přitom byl sražen Jakubem Skryjou a Líšeň tak bude zahrávat další standardku.
33 A zase! Jakub Milotínský dával balon do malého vápna a hráči hostí míč zakopli do zámezí – další brněnský roh.
31 Líšeň v krátkém sledu zahrávala dva nebezpečné rohy, ale se oběma si nakonec hostující obrana nebo brankář Vítek poradili.
30 Po 30 minutách vidíme první žlutou kartu, kterou dostává hostující Rostislav Sodomka za zbytečný faul na půlce.
28 Nosko si svým pohybem řekl i faul a Brno tak zůstává stále u balonu. Chvíli na to zkoušel odcentrovat Mezník, ale míč mu zblokoval jeden z hostů na roh.
26 Dostálek poslal parádní pas mezi obránce na Mezníka, ten ale jakoby nepočítal, že něco takového bude a zůstal stát na svém místě.
25 Martin Husár si dělal na středu hřiště prostor a byl faulován. Z dobrých 40 metrů bude zahrávat Dostálek přímý volný kop.
23 Přerovský pobídl perfektní přihrávkou Paška ke spurtu, ale perfektním obranným zákrokem se blýskl Skryja.
22 Pašek s Čampou teď vymíchali u rohu tři hostující hráče a Paškův centr do vápna zlikvidoval jeden z hostí dost nešťastně a bude z toho roh pro Líšeň.
19 Líšeň je i nadále hodně aktivní, nyní se Nosko pokoušel vysunout Milotínského, ale tomu byl odpískán offside.
18 A celá akce se opakovala znovu, když byl odpískán faul na hosty. Radek Petr si ale zařičel a domácí obrana míč nechala opět pro něj.
17 Po delší době se k něčemu dostali opět hosté, a to jmenovitě Šandera, který ale z přímáku poslal míč přímo do náruče Petra.
15 A pro hosty mohlo být ještě hůře! Ihned po rozehrávce se totiž balonu chopili domácí a poslali Michala Mezníka do zakončení, ten však netrefil míč ideálně a ten tak skončil nad bránou hostí.
14 Líšeň právě vstřelila branku!
A je vidět, že tento gól Brno hodně povzbudil. Protože během následujících dvou minut hosty nepustili k míči a celá jejich povedená akce skončila opět v bráně. Po přihrávce ze strany se do míče opřel JAKUB MILOTÍNSKÝ a ten namířil přesně do protipohybu Vítka.
12 Líšeň právě vstřelila branku!
Teď už se to ale Brnu povedlo! Když to nešlo po zemi, muselo to jít vrchem. Po krásném centru za obranu se k míči dostal Nosko, který ještě periferně viděl výborně nabíhajícího DAVIDA PAŠKA, který jeho přihrávku už v klidu uklidil hlavou do odkryté brány. Domácí se tedy ve 12. minutě ujímají vedení.
11 Domácí to zkoušejí opět po zemi, což se jim ale nedaří v nahuštěným prostoru ve středu hřiště a vše tak směřuje dozadu.
9 V deváté minutě se o slovo přihlásili i hosté, když kombinoval na pravé straně Pavel Sodomka s Kolaříkem, ale vše vyřešil bezchybným skluzem Drábek.
7 Po tomto vzrušení před bránou Vítka se hra opět uklidnila a Brňané začínají s rozehrávkou až u Petra.
5 První vážnější situace na straně Brna! Martin Drábek poslal nádherný pas přes celé hřiště na nohu Davida Paška, který ještě našel dobře postaveného Přerovského, ale ten už v pádu nedokázal balon usměrnit mezi tři tyče a přestřelil Víkovu bránu.
3 Teď už měla Vrchovina lepší pozici, když se k první standardce postavil kapitán Kamil Skalník, ale jeho nakopávaný centr odhlavičkoval jeden z domácích do bezpečných míst pro Brňany.
2 K míči se ale nakonec místo domácích dostal hostující Lukáš Smetana, ale jediné, co s ním dokázal, bylo, že ho zakopl do zámezí a po autu se ho tak opět zmocní Líšeň.
1 Rozehrávku měli domácí a ti si také drží míč na nohách. Dostálek s Husárem se snaží založit první akci zápasu.
1 Utkání právě začalo.

Kapitáni rozhodli, že si ještě jejich týmy prohodí strany a jakmile budou všichni na místě, tak můžeme 4. kolo zahájit.

Úvodní sestavy:

SK Líšeň: Petr – Pašek, Drábek, Čampa „C“, Fousek, Dostálek, Přerovský, Husár, Nosko, Mezník, Milotínský
Trenér: Bohumil Smrček

SFK Vrchovina: Vítek – Drdla, Sodomka R., Šandera, Skryja, Smetana L., Kolařík, Sodomka P., Smetana P., Skalník M., Skalník K. „C“Trenér: Marek Štukhejl

Rozhodčí: Michal Stehlík – Petr Ságl, Petr Šula; D: Rudolf Lenfeld.

Pro Líšeň je poměrně nepříjemné, že doposud Vrchovinu nikdy neporazila. Dnes k tomu bude mít velkou šanci, aby i dokázala napravit minulou prohru 2:1 v Pelhřimově. Přitom se Brňanům start vcelku vydařil. Vyhrál 4:1 v Uherském Brodě a doma porazil 1:0 Napajedla.

Vrchovina do této sezóny nevstoupila vůbec dobře, v prvním kole padla v Pelhřimově 3:0, následně v Tasovicích 2:0 a doma pouze remizovala 0:0 s Velkým Meziříčím. Ve výsledku to znamená bod a předposlední místo tabulky. Navíc nelichotivé skóre 0:5, tedy ani jedna vstřelená branka.

Hezký den z brněnské městské části Líšeň. Ve čtvrtém kole na sebe narazí dva týmy z opačných pólů tabulky. Zatímco brněnský celek je po třech kolech se šesti body na čtvrtém místě, mužstvo z Nového Města na Moravě je s jedním bodem předposlední.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 31.08.2013 v 19:23
SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.