Pelhřimov - Líšeň 2:1

Obě mužstva nastoupila k utkání opatrně a tak v prvním poločase stojí za zmínku jen neproměněná šance domácích ve 3min. a hostů ve 12 min. Vše podstatné se událo po poločase.
V 59 min. zastavil Široký útočníka domácích v rozporu s pravidly a byl vyloučen. V 61 min. pronikli domácí do velkého vápna, souboj brankáře Líšně a útočícího hráče končil pádem hráče Pelhřimova, penalta 1:0 pro domácí. Domácí několik minut lepším mužstvem, ale další branku nepřidali.

Líšeň se pomalu probrala z vyloučení i obdržení branky a pokusila se o vyrovnání. V 83 min. dorážel Nosko do prázdné branky, byl faulován, hráč Pelhřimova byl vyloučen, penalta a Čampa 1:1. Od té doby byla Líšeň lepším mužstvem. V 85 minutě přečíslila soupeře, kombinací rozebrala Pelhřimov, aby na konci celé akce hráč Líšně netrefil úplně prázdnou branku snad z pěti metrů.
Nápor Líšně pokračoval dál. V jediné minutě nastavení se Líšeň opět zmocnila míče, většina hráčů dobíhala do vápna Pelhřimova na centr. Hráč Líšně místo centru se pustil do souboje se dvěma protihráči, třetí jej připravil o míč a z brejku Pelhřimov zakončil střelou, které se dokutálela k tyči a rozhodčí ukončil utkání i bez rozehrání ze středového kruhu.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 27.08.2013 v 19:58