MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Týdenní program týmů SK LíšeňNábor malých fotbalistůPronájem hřiště

Los Moravskoslezská divize - aktualizováno

Rozlosování poháru, B-mužstvo

V Olomouci byl rozlosován nový ročník Moravskoslezské divize. Ve čtvrté nejvyšší soutěži se v nadcházející sezoně představí sedm jihomoravských klubů - Blansko, Bohunice, Bystrc, Hodonín, Líšeň, Rosice a Tasovice. Nováčky jsou Blansko, Uherský Brod (Zlínský kraj), Stará Říše (Vysočina) a z MSFL sestupivší Rosice.
Divize a U19 má už na webu FAČR pořadí utkání bez rozlišení dne a hodiny o víkendu.

Podle termínové listiny má být na podzim odehráno 16 kol. První bude sehráno o víkendu 10. a 11. srpna, podzim zakončí předehrávané první jarní (16.) kolo o víkendu 16. a 17. listopadu. Jediným vloženým kolem bude patnácté ve středu 18. září.
Převratnou novinkou může být počet povolených střídání. V Čechách už bylo o víkendu schváleno, že jeden tým bude moci vystřídat během jednoho utkání až pět hráčů. O stejné změně se teď uvažuje i v moravských soutěžích.

1. kolo divize - 10. a 11. srpna

Bohunice - Bystrc

Blansko - Rosice

Bystřice - Tasovice

Hodonín - Stará Říše

Polná - Vyškov

Uherský Brod - Líšeň

Napajedla - Velké Meziříčí

Pelhřimov - Vrchovina

Z losovacího aktivu v Olomouci vzešli pro naše mužstva pro první kola následující soupeři:

Muži MSD
- 1.kolo 10/11.8 venku Uh.Brod,
- 2.kolo so.17.8 v 16.30 doma Napajedla.

Dorost SCM MSDL U-19
- 1.kolo.so 10.8. 10.15 doma Hlučín
- 2.kolo 17/18.8 venku Vyškov

Dorost MSDD - st/ml
- 2.kolo 18.8. venku Havl.Brod
- 3.kolo ne.25.8. Sparta Brno 10.15/12.30
- 1.kolo stř.28.8.Blansko 14.15/16.30 doma

SpSM U-15/14
- 2.kolo so.17.8. doma H.Brod 10.00/11.45
- 1.kolo stř.21.8. venku Vyškov
- 3.kolo 24/25. 8 venku Prostějov

SpSM U-13/12
- 2.kolo ne.18.8. doma H.Brod 10.00/11.30
- 1.kolo stř.21.8. venku Vyškov
- 3.kolo 24/25.8. venku Prostějov

S pozdravem Malý

ROZLOSOVÁNÍ
Poháru České pošty 2013/14

   předkolo – 14.7.2013 – 17,00 

1. FC Jílové Tempo Praha
2. Dražice Český Krumlov
3. Vysoké Mýto Svitavy
4. OLYMPIA H.Králové Dvůr Králové n.Lab.
5. FK Ostrov Žatec
6. Litoměřice Souš
7. Rapid Liberec Nový Bor
8. Jablonec n. Jizerou Pěčín-Turnov
9. Živanice Ústí n.Orlicí
10. Zličín Hořovicko
11. Sušice Doubravka
12. ZČE Plzeň Tachov
13. Štětí Neratovice-Byškovice
14. Dobrovice Nová Paka
15. Litol Lovosice
16. Vřesina Petrovice
17. Veselí n.M. Hodonín
18. Jeseník Šumperk
19. Štítná n.Vl. Slavičín
20. Blansko Bystrc
21. Dolní Benešov Havířov
22. Uh.Brod Brumov
23. Stará Říše Velké Meziříčí
24. Nový Jičín Lískovec
25. Vyškov Mohelnice
26. Tasovice Brno-Bohunice
27. Vrchovina Pelhřimov
28. Valašské Meziříčí Hranice
29. Žďár Rosice

1.kolo – 20.7.2013 – 17,00
30. Vítěz č. 1 Štěchovice
31. Vítěz č. 2 Písek
32. Vítěz č. 3 FK Čáslav
33. Vítěz č. 4 Vítěz č. 9
34. Vítěz č. 5 Karlovy Vary
35. Vítěz č. 6 FK Ústí n.Labem
36. Vítěz č. 7 FK Varnsdorf
37. Vítěz č. 8 Letohrad
38. Vítěz č. 10 FK Bohemians Praha
39. Vítěz č.11 Domažlice
40. Vítěz č.12 Rokycany
41. Vítěz č.13 Chomutov
42. Vítěz č.14 FC Hradec Králové
43. Vítěz č.15 Admira Praha
44. Milevsko FC MAS Táborsko
45. Strakonice SK D.Č.Budějovice
46. Hvězda Cheb FK Baník Sokolov
47. Kutná Hora Chrudim
48. Trutnov Převýšov
49. Benešov FC Graffin Vlašim
50. Český Brod Loko Vltavín
51. Horní Měcholupy FK Viktoria Žižkov
52. Vyšehrad Kunice
53. Kladno Králův Dvůr
54. Úvaly Zápy
55. Kolín Meteor Praha VIII
56. Roudnice FK Baník Most 1909
57. Náchod FK Pardubice
58. Vítěz č.16 MFK OKD Karviná
59. Vítěz č.17 Břeclav
60. Vítěz č.18 Uničov
61. Vítěz č.19 Vítěz č. 22
62. Vítěz č.20 Otrokovice
63. Vítěz č.21 SFC Opava
64. Vítěz č.28 1.HFK Olomouc
65. Vítěz č.23 Třebíč
66. Vítěz č.24 FK Fotbal Třinec
67. Vítěz č.25 FC Fastav Zlín
68. Vítěz č.26 Prostějov
69. Vítěz č.27 Vítěz č. 29
70. Přerov Kroměříž
71. Zábřeh Mikulovice
72. FC Hlučín Orlová
73. Líšeň MFK Frýdek-Místek

						     
           2. kolo – 21.8.2013 – 17,00				

74. Vítěz č.40 Vítěz č.53
75. Vítěz č.39 Bohemians Praha 1905
76. Vítěz č.61 Vítěz č.58
77. Vítěz č.71 SK Sigma Olomouc
78. Vítěz č.47 Vítěz č.55
79. Vítěz č.69 FC Vysočina Jihlava
80. Vítěz č.34 Vítěz č.46
81. Vítěz č.36 FK Teplice
82. Vítěz č.50 Vítěz č.49
83. Vítěz č.41 SK Slavia Praha
84. Vítěz č.62 Vítěz č.64
85. Vítěz č.60 FC Zbrojovka Brno
86. Vítěz č.43 Vítěz č.56
87. Vítěz č.51 Vítěz č.52
88. Vítěz č.33 Vítěz č.42
89. Vítěz č.35 Vítěz č.38
90. Vítěz č.70 FC Baník Ostrava
91. Vítěz č.63 Vítěz č.72
92. Vítěz č.54 FK Mladá Boleslav
93. Vítěz č.37 Vítěz č.57
94. Vítěz č.59 1.FC Slovácko
95. Vítěz č.73 Vítěz č.66
96. Vítěz č.30 FK Dukla Praha
97. Vítěz č.31 Vítěz č.45
98. Vítěz č.44 1.FK Příbram
99. Vítěz č.32 Vítěz č.48
100. Vítěz č.65 1.SC Znojmo
101. Vítěz č.68 Vítěz č.67

3.kolo – 25.9.2013 – 16,30
102. Vítěz č.74 FC Viktoria Plzeň
103. Vítěz č.75 Vítěz č.76
104. Vítěz č.77 Vítěz č.78
105. Vítěz č.79 Vítěz č.80
106. Vítěz č.81 Vítěz č.82
107. Vítěz č.83 Vítěz č.84
108. Vítěz č.85 Vítěz č.86
109. Vítěz č.87 FC Slovan Liberec
110. Vítěz č.88 FK Baumit Jablonec
111. Vítěz č.89 Vítěz č.90
112. Vítěz č.91 Vítěz č.92
113. Vítěz č.93 Vítěz č.94
114. Vítěz č.95 Vítěz č.96
115. Vítěz č.97 Vítěz č.98
116. Vítěz č.99 Vítěz č.100
117. Vítěz č.101 AC Sparta Praha

118. Vítěz č.102 Vítěz č.103
119 Vítěz č.104 Vítěz č.105
120. Vítěz č.106 Vítěz č.107
121. Vítěz č.108 Vítěz č.109
122. Vítěz č.110 Vítěz č.111
123. Vítěz č.112 Vítěz č.113
124. Vítěz č.114 Vítěz č.115
125. Vítěz č.116 Vítěz č.117
osmifinále – 5.10.2013. / odveta 30.10.2013

 čtvrtfinále – 26.3.2014   /  odveta  2.4.2014

126. Vítěz č.118 Vítěz č.119
127. Vítěz č.120 Vítěz č.121
128. Vítěz č.122 Vítěz č.123
129 Vítěz č.124 Vítěz č.125

 semifinále – 16.4.2014  /  odveta  30.4.2014

130. Vítěz č.126 Vítěz č.127
131. Vítěz č.128 Vítěz č.129

      finále – 17.5.2014

132. Vítěz č.130 Vítěz č.131

Poznámka:
Začátky osmifinále, čtvrtfinále, semifinále i finále budou upřesněny podle zastoupení mužstev a výběru utkání do TV přenosů.

I.A třída skupina A
1 – Slatina, 2 – Kunštát, 3 – Šlapanice, 4 – Boskovice, 5 – Dobšice, 6 – Zbýšov, 7 – Tasovice B, 8 – Bořitov, 9 – MS Brno, 10 – Líšeň B, 11 – Soběšice, 12 – Miroslav, 13 – Slovan Brno, 14 – Hrušovany nad Jevišovkou

Poslední aktualizace stránky: adostalkova dne 09.07.2013 v 19:44
SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.