Poslední utkání sezony Líšeň - Otrokovice

se hraje v sobotu 15.6. v 16 30 hod. na stadionu na Kučerově ulici 4, Brno.

Výsledek tohoto utkání nemůže již nic změnit na faktu, že Líšeň obsadí v divizi skupina D druhé místo a z obou divizí D a E obsadí třetí místo. To je však při nepřihlášení se Baníku Ostrava B do MSFL první nepostupové místo do MSFL. Kdy se nepřihlásil ještě jeden tým z Olomouce B, Slovácka B či Zlína B, byl by Líšní nabídnut mimořádný postup do MSFL.

Otrokovice již ukončí sezonu na nejhůře pátém místě a nejlépe čtvrtém místě.

Poslední utkání soupeře:FC Viktoria Otrokovice – SK Bystřice nad Perštejnem 2:1 (1:0)
Branky: 31. Jurčík, 86. Ruben – 46. Illek

Otrokovice: Juřík – Dujka, Ponížil, Bělaška, Ondráš – Zábojník, Foltýn (46. Lomaka), Juhás , Jurčík (68. Ruben), Němec – Vavruša.
Trenér: Marek Sedlák

Proměnlivé počasí posledních dnů připravilo na sobotní odpoledne tentokrát třicetistupňové vedro. To ovšem oba celky neodradilo od aktivní kopané ve vysokém tempu. První poločas byl vyrovnaný, mírně více ze hry měla domácí Viktoria, která se dostala do vedení po půlhodině hry Jurčíkem, který si umně zpracoval hrudí míč, prosmýkl se mezi dvěma obránci a tváří v tvář Trávníčkovi nezaváhal. Bystřice poté zvýšila úsilí, to ovšem vedlo pouze k několika závarům.
Co se hostům nepodařilo v první půli, dokázali hned v úvodu druhého dějství, když vyrovnání zařídil po hezké individuální akci Illek. Bystřice hrála i nadále aktivně, protožepřed utkáním ještě neměla jistou záchranu v soutěži. Domácí toho využívali k nebezpečným brejkům. Přes šance na obou stranách spělo utkání k dělbě bodů. Pět minut před koncem však hosté faulovali na půlce Vavrušu. Ten pak rychle rozehrál na nabíhajícího Zábojníka, v tu chvíli nekoncentrovaná obrana Bystřice nestihla zareagovat, a Zábojník ve finální fázi předložil míč před prázdnou bránu Rubenovi a ten rozhodl.

Podzimní utkání v OtrokovicíchSt 12.09. 17:00 hřiště V. Otrokovice - SK Líšeň 0:1

Doležal a Král byli u další výhry Líšně - Z webu Zbrojovky

Ve vloženém 15. kole (6. hraném) Moravské divize D zvítězila Líšeň na hřišti Viktorie Otrokovice 1:0. S čistým štítem utkání absolvoval brankář Martin Doležal, ve středu obrany odehrál celé utkání Miroslav Král.

FC Viktoria Otrokovice - SK Líšeň 0:1 (0:1)
Branka: 31. Oprchal.
Líšeň: Doležal - Čampa, Široký, Král, Drábek - Lisický, Bezděk (64. Suchý), Nosko, Šudoma - Milotínský (89. Nguyen), Oprchal (57. Bohuslav). Trenér: Bohumil Smrček.

Viktoriánům střelecký prach zvlhl a opět neskórovali z webu Otrokovic

Otrokovice – Po slibném začátku se divizní viktoriáni zasekli a střelecky strádají.
Otrokovice v soubojích se dvěma nejlepšími týmy soutěže neskórovaly.

Po prohře na hřišti Vrchoviny neuspěly ani doma a extřetiligové Líšní doma podlehli 0:1.

VIKTORIA OTROKOVICE – SK LÍŠEŇ 0:1 (0:1)

Zápas se sice odvíjel po herní stránce podle Otrokovicích not, to však platilo pouze po šestnáctku.
Tam byli viktoriáni bezradní, přestože se jim dařilo ze stran zásobovat útočníky poměrně velkým počtem
centrů. Po průniku z úhlu však zahrozil pouze Foltýn. To Líšeň fungující jako farma prvoligové Zbrojovky
udeřila z první vážnější šance. Po zaváhání domácí obrany otevřel skóre hlavou Oprchal.

Druhá polovina nepřinesla nic nového. Viktoriáni dál kombinovali, snažili se soupeře překvapit a nakonec
se dostavily i šance. Viskupič však zblízka přestřelil, deset minut před koncem si hosté nastřelili břevno
vlastní brány a v závěru skončila nad bránou i tečovaná střela Šuranského.

„Za herní převahu i větší množství střeleckých příležitostí bychom si zasloužili vyhrát, ale proti přednímu
týmu soutěže bychom se spokojili i s remízou. Zvlášť když jsme už po půlhodině prohrávali. Bohužel naše
trápení ve finální fázi pokračuje. A když už se do šance dostaneme, nedokážeme ji proměnit,“ posteskl si
po porážce trenér viktoriánů Jaroslav Matějíček.