Líšeň - Bohunice 5:3

Kdo neviděl, neuvěří.

Bohunice začaly lépe a měly dvě dobré šance. Pak převzal režii utkání do svých rukou kapitán Líšně Rudolf Čampa. Nejprve si narazil s Nguyenen a z hranice velkého nedal brankáři Bohunic šanci - 1:0. Následně Drábek střelou přímým nártem k tyči 2:0. Po sražení Milotiského opět Čampa z penalty 3:0. Po špatné malé domů Líšně v poslední minutě utkání Čampa zastoupil brankáře, na brankové čáře jej soupeř nastřelil do ruky od těla. Brance sice zabránil, nicméně byla z toho červená karta a penalta. Penalta je jediný kop, který se zahrává i po ukončení poločasu či utkání a tak tomu bylo v tomto případě. Bohunice kopaly penaltu, branář Veselý ji vytěsnil na tyč a případné dorážce Bohunic zabránil ukončením poločasu rozhodčí, a to vše zhruba za posledních 10 min. prvního poločasu !
Druhý poločas začal neuvěřitelně dobře po Bohunice, po 13 min. srovnaly na 3:3 !!
Až za tohoto stavu Líšeň i 10-ti začala opět hrát. Široký předvedl neuvěřitelné sólo. Prokráčel přes mnoho hráčů soupeře, dostal se k zakončení, ale byl z toho jen roh. Po rohu Široký „dokončil“ své sólo a dorazil ve skluzem míč do branky. A ještě po jednom z rohů se míč dostal ke Královi, který jej z přímo ze vzduchu poslat zpět k tyči 5:3.
Další raritou tohoto utkání je, že branky za Líšeň stříleli pouze hráči, kteří v té době hráli v obraně - pravý obránce 3x (2x Čampa, 1x Král, který jej po vyloučení nahradil), levý obránce (Drábek) a stoper (Široký).
Zajímavostí také je, že nejlepšími střelci Líšně v celé soutěži jsou krajní obránci Čampa a Drábek se 7 brankami.

Branky: 37. a 43. (PK) Čampa, 40. Drábek, 68. Široký, 85. Král - 47. Král, 52. Suchý, 58. Kostka
ČK: 45. Čampa

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 01.06.2013 v 20:37