Z webu JM FOTBAL

Líšeň zřejmě přišla o šanci vyhrát letošní ročník Moravskoslezské divize. Na druhé straně Tasovice výrazně zvýšily šance na záchranu ve čtvrté nejvyšší soutěži. V dohrávce 20. kola skončil jihomoravský souboj lépe pro domácí Tasovice. Ty po v tabulce třetích Napajedlech skolily i druhou Líšeň.

Domácí tým se dostal do vedení v 32. minutě, kdy proměnil penaltu za faul na Čerstvého Helebrant. Za sedm minut skončila v síti tečovaná Drábkova střela ze standardky a bylo srovnáno. Krajní bek Líšně vstřelil už šestý gól v sezoně a je nejlepším střelcem svého mužstva. Bodový zisk to však hostům nepřineslo. V 50. minutě nabil Paul Horáčkovi, který rozhodl o výhře Tasovic 2:1.