MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Týdenní program týmů SK LíšeňNábor malých fotbalistůPronájem hřiště

SK Líšeň - Pelhřimov 4 : 0 (2 : 0)

Branky : 30.min. Milotinský, 41.min. Čampa, 53.min. Drábek, 80 min. Halaška
Rohové kopy : 4 : 2
Střely na branku : 6 : 3
ŽK : 55. Široký, 66. Král
ČK : 68. Papež
Rozhodčí : Svoboda Radek - Řezníček Tomáš, Motal Radek
DS : Zahradníček Jan

Sestavy mužstev :
SK Líšeň : Petr - Čampa, Široký, Fousek, Drábek - Nosko, Král, Šudoma (83.Čoupek), Večeřa(46.Lisický) - Halaška, Milotínský (72.Mezník)
Trenér : Smrček Bohumil
FK Pelhřimov o.s. : Moravec - Čížek (60.Papež), Vacek, Duchan, Vokoun - Benda - Zabloudil(53.Bartoň), Niederle, Machač, Homolka - Kmoch
Trenér : Kubík Ján

Z mého bloku :
Do utkání vstoupili hosté z Pelhřimova aktivněji, jejich útočná snaha však končila na pozorné domácí obraně a nebo se jejich snaha rozbíjela v málo důrazné a nepřesné koncovce. Domácí se jen sporadicky a díky nakopávaným přihrávkám dostávali před pokutové území hostující branky. V 8.min. vyrobilo duo Čampa, Petr, situaci, po které domácím fandům zatrnulo, míč, který ještě sledoval Fousek skončil za postranní čárou. V 10.min. si totéž zopakoval Šudoma a daroval hostům míč do finálového provedení, které obvykle končí gólovou tečkou. Hosté netrefili bránu. Domácím divákům do třetice zatrnulo ve 13.min. hostující Homolka poslal z levé strany přízemní prudký balón před bránu na nabíhajícího Kmocha, ten však ze dvou metrů netrefil domácí bránu. Ve 14.min. praporek rozhodčího zastavil Halašku v dobré pozici, taky potřetí do této doby a jako by to symbolizovalo čtvrthodinovou domácí nemohoucnost. Domácí pak postupně vyrovnali hru, ale byli to hosté, kteří mohli v 17. a pak v 18.min otevřít brankový účet utkání. Náznak zlepšení v domácím provedení přišel po faulu na Halašku ve 22.minutě. Královu střelu vyrazil Moravec na roh ze kterého domácí neohrozili hostující bránu. Z postupně přebírané aktivity se domácí dostávali více a více před branku soupeře a mini šanci Halašky ve 25.min. zlikvidoval brankář Moravec.Ve 25.min. poslal Šudoma ze st. sit. za faul na Milotínského centr do vápna, ale chyběli v prostoru, kam centrovaný míč nasměroval, hráči domácího týmu. I když domácí znatelně ožili, hostující hráči byli stále nebezpeční. Ve 28.min opět aktivní Homolka centrem oslovil Kmocha, ale ten byl jako v mnoha předešlých případech v koncovce nepřesný a hlavou nenasměroval míč do domácí brány. To co se nepodařilo hostům, zvládli o dvě minuty později domácí hráči, konkrétně bojující Nosko. Ten ve 30.min. vytáhl ze svého zásobníku zbraně, které ho zdobí a často posouvá tým do vedení. Vybojoval v souboji s hostujícím Vokounem již ztracený míč, za sprintoval a jeho prudký centr zprava do vápna uklidil do sítě hostující brány Milotínský. Otevřený brankový účet zápasu domácím hráčům nepomohl a hostující Niederle vzápětí ve vyložené šanci zklamal. Ve 36.min. dnes dobře hrající domácí Drábek prošel obraným valem Pelhřimova, ale jeho pád v pokutovém území po kontaktu s Vackem rozhodčí neposoudil jako faul, nicméně tato situace rozproudila emoce na hřišti. Další nebezpečnou situaci si hosté ve 41. min. přivodili sami a po sérii nepřesností se z hranice velkého čtverce zapsal na účtenku střelců další domácí hráč Čampa, který přeloboval hostujícího brankáře. Kdo si myslel,že druhý gól domácí hráče uklidní velice se zmýlil. Zbytek času do poločasového hvizdu patřil hostům z Pelhřimova.
Druhou polovinu utkání začal domácí tým aktivněji, jako vyměněný nejen proto, že za Večeřu nastoupil Lisický, ale i proto, že by se měla herní kvalita díky kvalitnějšímu kádru projevit. Vydržela, jen tři minuty. Po třech minutách se do vyložené šance dostali hosté z Pelhřimova když domácí špatně reagovali na ztrátu míče a hostující zcela nekrytý homolka tvrdou ránou těsně nad horní břevno Petrovi branky zakončil. Výprodej šancí se konal i na druhé straně v 50.min. Halaška sám před Moravcem trefuje jeho nohy, Noskovi dorážka už nevyšla. V 53.min. hosté střídali a 53.min. znamenala pro hosty nejen změnu v sestavě, ale po rohovém kopu Šudomy se do jejich brány trefil potřetí hlavou Drábek. V 55.min. se hosté mohli prosadit po chybě Širokého, ten v poslední chvíli zatáhl za záchranou brzdu a vysloužil si za faul před pokutovým územím žlutou kartu. Exekutor Homolka netrefil domácí bránu. V 60.min. se hostující lavička rozhodla ke druhé změně, Čížka nahradil Papež, který na hřišti nevydržel dlouho. V 66.min. Milotínský na hranici velkého čtverce obelstil hostující obranu, ale nenašel spoluhráče do koncovky. To našel spoluhráč v 68.min rozběhlého Milotínského, hostující Papež ho stáhl k zemi a po tomto zákroku na poslední chvíli následovala červená karta. Realizaci standartní situace si vzal na starost Král, který přestřelil. Pak se díky střídání hra obou týmů naprosto rozpadla a proměnila v herní chaos, který přerušila jen 80.minuta a krásná akce domácích hráčů Fousek-Drábek-Nosko-Halaška, který zvýšil na 4 : 0. V Poslední desetiminutovce se třikrát hosté dostali do stoprocentních šancí, které zlikvidoval dnes vynikající Petr.

Libor Sádlík

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 21.05.2013 v 09:25
SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.