Vrchovina je remízovým králem - Z webu Vrchoviny

- Běžela 90´zápasu, po standardce a chybě náhradního gólmana Kurumbohlce se míč dostal k Michalu Skalníkovi, který střílí po dorážce vyrovnávací branku
- Vrchovinaká aréna viděla fantastický zápas, ke kterému přispěla obě mužstva, se šťastným koncem pro domácí Vrchovinu
- Nabitý kádr Líšně, hlavně útočné duo „Zbrojováků“ Halaška - Škoda zařídili dvoubrankové vedení
- Vrchovině chybí v současnosti deset hráčů, kteří jsou mimo hru z různých zdravotních, nebo pracovních důvodů
Trenér Zeman k zápasu: „Michal Skalník hrál se sebezapřením (viróza) a vyrovnávací brankou korunoval svůj výborný výkon. Dnes tu remízu beru jako malé vítězství. Proti nabitému kádru Líšně jsme ho dokázali vydřít.“

SFK VRCHOVINA - SK LÍŠEŇ 2:2 (0:1) branky: 57´K.Skalník (PK), 90´M.Skalník - 39´a 49´Halaška
Sestava Vrchoviny: VÍTEK JAN - DRDLA MARTIN, DVOŘÁČEK TOMÁŠ, FOLLPRECHT PETR, SODOMKA PAVEL (81´Šustáček PETR) - SODOMKA ROSTISLAV (61´SKRYJA JAKUB), ŠUSTÁČEK ONDŘEJ (55´ŠANDERA ONDŘEJ), SKALNÍK KAMIL (K), KOLAŘÍK JAN - CHMELÍK ZDENĚK, SKALNÍK MICHAL
Připraveni: SKRYJA PETR II, BLAŽÍČEK PETR, KOŠÍK ONDŘEJ
Trenéři: pánové Zeman, Myslivec, Škorpík. Vedoucí týmu pan P.Bajer

Sestava Líšně: HLADKÝ VÁCLAV - KRÁL MIROSLAV, ČAMPA RUDOLF(K), ŠIROKÝ MAREK, FOUSEK RADIM, PAŠEK DAVID, VEČEŘA KRYŠTOF (56´KURUMBOHLC ONDŘEJ), ŠKODA MICHAL, HALAŠKA MILAN,NOSKO MARTIN (90´DRÁBEK MARTIN), ŠUDOMA MICHAL (82´MILOTÍNSKÝ JAKUB)
Připraven: LISICKÝ ADAM
Trenéři:pánové Smrček a Král, vedoucí týmu pan Gögh

Rozhodčí: Nováček - Petr, Reich. Delegát FAČR Bábíček

Statistika zápasu:
ŽK 4-1 (40´Sodomka Pavel, 52´Skalník Michal, 79´Follprecht Petr, 86´Dvořáček Tomáš - 89´Široký Marek) ČK 0-1 (56´Hladký Václav)
Střely na branku: 7:5, mimo branku: 3:1, rohy 9:6
Diváci 250

Remízový král opět potvrdil svoji jarní formu. Jeho sedmý odvetný zápas skončil šestou dělbou bodů. Aktivnější byli zpočátku hosté. Na podmáčeném terénu se hrál nadprůměrný divizní zápas. Druhá Líšeň nastoupila se čtyřmi „Zbrojováky“ v sestavě a to se domácím stalo osudným. V 11´střelu Kolaříka odvracel gólman na roh. V 18´udělal, na nezvyklém pro něj postu levého obránce, chybu Pavel Sodomka a bombu Šudomy po centru zprava, vytísníl reflexivně brankář Vítek konečky prstů na břevno své branky. Ve 21´se bombou z 20-ti metrů prezentoval Kamil Skalník, po kombinaci Rosti Sodomky a Ondřeje Šustáčka. Minutu poté Michal Skalník hlavou do brankáře. Další minuta přinesla rychlý přechod Pavla Sodomky a Chmelíka, který zpětnou přihrávkou našel Michala Skalníka a byl z toho další roh. Po tomto rohu hlavou zakončil nejmenší muž na hřišti Ondra Šustáček a míč lízal tyčku Hladkého branky. Ve 30´si postavil míč k přímému kopu Follprecht, sice obstřelil zeď, ale Hladký byl na místě. Diváci viděli duel s fantastickým nasazením obou celků. Byli to však hosté, kteří ukázali sílu svého útoku. Brankami Halašky šli hosté na konci první a na začátku druhé půle do dvougólového vedení. Pod obě trefy se přihrávkami jako přes kopírák podepsal další „Zbrojovák“ Škoda.

Ve druhé půli se pokračovalo v nasazeném tempu. Rozhodující momenty zápasu však teprve na sebe nechaly čekat. V 56´po červeném faulu gólmana Hladkého se kopala penalta a Kamil Skalník snížil - 1:2. Už o dvě minuty později mohl hlavou vyrovnat Chmelík, ale snažil se chytře lobovat brankáře, míč šel vedle branky. V 67´kryl těžký projektil Vítek. V 72´střela Pavla Sodomky minula líšeňskou svatyni. Ani při oslabení hosté nesložili zbraně, v 75´Šudoma pálil do Vítka. Přesilovku Novoměstští využili v hodině dvanácté. Zatímco před týdnem v Bystřici inkasovali po standardce v 93. minutě, tentokrát došlo na vyrovnání těsně před nastaveným časem. Po přímém kopu a skrumáži před brankou se k dorážce dostal Michal Skalník a Vrchovinská aréna bouchla po druhé - 2:2.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 13.05.2013 v 06:47