Připraveni zasáhnout do hry : Lisický Adam, Matoušek Martin, Mezník Michal

Zrzavý Lukáš - Chalupa Martin,Komínek David,Havránek Květoslav,Chalupa Pavel - Linhart Martin(80.min.Kostelecký Milan),Podzemský Lukáš,Chlup Jiří,Svoboda Štěpán - Florián Petr(87.min.Hruška Roman),Zifčák Jiří
Připraveni zasáhnout do hry : Ustohal Marek,Benda Ondřej,Ošmera Petr,Kruba Rostislav.
As : Loucký Miloslav
Vedoucí týmu : Bulička Milan

Z mého bloku:
Líšeň zahájila hru.
Opatrný úvod utkání ukončil rohový kop Třebíče čímž soupeř na pár okamžiků převzal aktivitu.
6.min. roh Třebíče míč se dostal na kopačky soupeře a po teči našeho hráče znovu za brankovou čáru.
7.min. roh Třebíče zakončený hlavičkou mimo naši branku.
Třebíč má mírnou převahu díky naší nepřesnosti ve finálové části.
12.min. rohový kop Šudoma bez zakončení
14.min. rohový kop Šudoma brankář Třebíče konečky prstů likviduje.
14.min. rohový kop Noska bez zakončení
18.min. rohový kop Nosko - Široký hlavičkou těsně vedle spojnice branky
22.min. rodící se brejk Třebíče přibrzdil skluzem Široký, hosté se z autu dostali ke střele, naštěstí nad…23.min. centr Šudomy do vápna bez ohrožení branky
26.min. rohový kop Nosko prudký střílený
27.min. rohový kop Šudoma dobře kopnutý a zakončený ziskem dalšího rohového kopu.
28.min. rohový kop Nosko, míč se odraží Šudomovi, ten vrací míč do ohně kde tečí Marek Široký otevřel skóre zápasu. 1 : 0 a velká radost.
30.min. hráči Třebíče zle dotírají a tlačí se do koncovky…31.min. Halaška zakončil střelou svoji akci, brankář hostí chytá
33.min. Nosko posílá do pok. území míč Drábek hlavou těsně nad
34.min. znovu brzdíme rodící se brejk soupeře
37.min. trochu divoký průběh zakončil soupeř Floriánem do prázdné branky a srovnal na 1 : 1
41.min. mnoho osobních soubojú vyhovují více soupeři, my faulujeme.
41.min. standartní situaci soupeře střela nad
43.min. rohový kop Třebíče
45.min. Šudoma ze stand. situace našel ve výskoku Škodu hlavou mimo bránu soupeře.

Do druhého poločasu nastupují týmy beze změn a Třebíč zahajuje hru.
Opatrnou pětimutovku zakončila akce Líšně končící rohovým kopem
49.min. rohový kop Líšně
50.min. standartní situace Líšně po faulu na Milotínského Drábek střílí v záklonu vysoko nad.
Máme více ze hry, ale nedostáváme se do šancí.
54.min. Nosko fauluje, soupeř v opakovaném pokusu po dorážce střela nad naší bránu.
56.min. hosté v šanci…58.min. rohový kop hostů
Po několikaminutovém útlumu se znovu vracíme do hry
58.min. Stehlík střídá Milotínského
63.min. pěknou kombinaci Líšně zakončil Stehlík střelou nad
64.min. Halaška za obranou soupeře přehodil gólmana i branku…67.min. taktický faul na hostujícího hráče za půlkou
68.min. Široký v posledním okamžiku vypíchl míč na roh
68.min. roh Třebíče
69.min. hlavička Halašky vedle
72.min. st. situace Třebíče
73.min. chybujeme střela Třebíče naštěstí nenašla místo v bílém obdélníku.
75.min. střídá Fousek Večeřu.
76.min. faul Široký za žlutou kartu
76.min. roh Třebíče
79.min.standartní situce Nosko
80.min. hosté střídají
84.min. hostující Svoboda fauluje a dostal za to žlutou odměnu.
Hra nabývá na zajímavosti, každý tým chce vyhrát….
87.min. hosté znovu střídají
89.min.tlak Líšně míč v autu.
90.min. Drábek dlouhý míč z autové čáry, obrana soupeře odolala..
90.min. utkání končí dělbou bodů.