Líšeň - remizovala s Polnou 1:1

Sobotní utkání mezi SK Líšeň a Slavoj TKZ Polná skončilo remízou. V prvním poločase skóroval z rohového kopu Michal Šudoma, který ve 13. minutě rozvlnil síť hostí. Radost líšeňských fandů však netrvala dlouho. V 15. minutě využil příležitost před líšeňskou bránou Martin Oberreiter a vyrovnal na 1:1.

Druhý poločas přinesl nejednu brankovou příležitost oběma mužstvům. Nejblíže ke střelení gólu měli hráči Slavoje Polná, když dobře mířenou střelu zastavilo břevno domácí brány. Na fotbalové utkání přišlo 186 platících diváků, kteří viděli remízu 1:1.

S.K.
Sestřih gólových situací naleznete ve videu

SK LÍŠEŇ - TJ SLAVOJ POLNÁ 1 : 1 (1 : 1)Branky : 13.min. Šudoma - 15.min. Obereiter
Rozhodčí : Bartoň - Mrázek, Hanák
DS : Juránek
Žk : Široký, Čampa - Kaplan
Rohové kopy : 8 : 4

Sestavy mužstev :SK Líšeň : Hladký - Čampa,Široký,Fousek,Drábek(63.min.Mezník,75.min.Lisický) - Pašek,Král,Šudoma,Večeřa - Nosko,Kunc
Trenér : Smrček Bohumil
As.trenéra : Gogh Ladislav

Polná : Skočdopole - Bambula,Černý,Urbánek,Caha - Obereiter,Lovětínský,Pražák(46.min.Tlačbaba),Přibyl(85.min.Hron) - Kaplan,Adamec(89.min.Holub)
Trenér : Kaplan Tomáš
As. trenéra : Hekerle Vladimír

Komentář k utkání : Branky padají po chybách… tady jako by se to potvrdilo Chyba v bránění dobře zahrané standartní situace hostujícího týmu a následná chyba brankáře Hladkého rozhodla o dělbě bodů v utkání v němž nám chybělo více klidu ve hře a hlavně kombinační schopnost a důraz v zakončení. Hlavně v prvním poločase jsme mohli určit výsledek utkání, ale některé situace jsme měli řešit jinak lépe. Vedli jsme od 13.min po dobře kopnutém rohu Šudomem na zadní tyč. Hosté vyrovnali o dvě minuty později kdy zahrávali st. situaci. Míč propadl za naší obranu, tam naběhli dva hráči Polné a využili chyby brankáře Hladkého, který neudržel míč v náruči a srovnali skóre.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 23.04.2013 v 18:28