Líšeň - Hodonín 2:0

Hodonín, který v přípravě porazil Líšeň 3:2, nepřijel bránit nerozhodný výsledek, ale začal velmi útočně. Jeho snažení trochu otupila ve 12.min. krásná křížná náhrávka Suse na Oprchala, který netradičně z pravé strany prostřelil brankáře hostů.

Ve 24. minutě vystihl Nekuda špatnou malou domů, udělal kličku i brankáři, jenomže se zakončením zaváhal a míč směřující do prázdné branky stačil poctivě se vracející brankář srazit na roh.

Málem platilo nedáš dostaneš, soupeř měl do konce poločasu tři šance, ale brankář Veselý uhájil čisté konto.

V 62. minutě přidala Líšeň druhý gól. Nosko nejprve při rychlém protiútoku 4 na 2 špatně nahrál, následně míč opět vybojoval a přihrál středem míč na Nekudu, který tentokrát nic nevymýšlel a přízemní střelou zvýšil na 2:0.

Do konce utkání měla obě mužstva ještě šance změnit výsledek, ale díky špatnému zakončení na straně Líšně a výbornému výkonu brankáře Líšně Veselému se skore u neměnilo.

Líšeň vyhrála 2:0 a v tabulce má 6 bodů, skore 8:4