SK Líšeň - 1. SC Znojmo 0:1 (0:0)

Info o změnách stavu: Rudolf Čampa

Konec zápasu. (19:53:23)

90 Znojmo právě vstřelilo branku!

Hosté ze Znojma vítězí v penaltovém rozstřelu 4:3 díky rozhodující penaltě, kterou proměnil Tomáš Lukáš!

Střílení penalt začíná.
  Ani druhá půle branku nenabídla, a proto za pár minut začne střílení pokutových kopů.
  Druhý poločas skončil.
76 Domácí poprvé střídají. Odešel žlutou kartou napomenutý Oprchal, kterého nahradí Michal Šudoma.
75 Hostující Tomáš Okleštěk dostal další žlutou kartu.
69 Hosté podruhé střídají. Roman Hříbek přepouští své místo Ondřeji Sukupovi.
67 Hned vzápětí další žlutá karta, kterou tentokráte obdržel Oprchal.
66 Hostující obránce Avdič dostává žlutou kartu.
55 Domácí Alois Hyčka dostává žlutou kartu.
46 Hosté do druhé půle střídají. Odešel Matúš Lacko místo kterého bude hrát Tomáš Lukáš.
46 Začal druhý poločas.
  V prvním poločas byl k vidění kvalitní a zajímavý fotbal, kterému nechyběly pohledné kombinace nebo šance, ze kterých se ale zatím žádná neujala. Rozhodně se ale bylo na co dívat, doufejme, že to bude pokračovat i ve druhém poločase.
  První poločas skončil.
10 Domácí hráč Martin Široký dostává žlutou kartu.
1 Utkání právě začalo.
  Úvodní sestavy:

SK Líšeň: Hladký - Král, Drábek, Mička, Široký, Oprchal, Lisický, Pecha, Nekuda, Křeček, Milotínský

1. SC Znojmo: Hrubý - Avdič, Yonov, Mandula, Nepožitek, Okleštěk, Buchta, Helísek, Lacko, Mudra, Hříbek

Rozhodčí: Plesar - Kocián, Pochylý.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Hosté ze Znojma vítězí v penaltovém rozstřelu 4:3 díky rozhodující penaltě, kterou proměnil RADEK BUCHTA!

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 30.07.2012 v 07:10