Poslední domácí utkání SK Líšeň - Slovácko B

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ MSFL, 28. KOLO, 9.6.2012, 15:00 hod
.
ROZHODČÍ: Trávníček Asistenti: Machálek, Podaný
DELEGÁT: Dreiseitel

Zveme Vás na utkání 28.kola moravskoslezské fotbalové ligy ve kterém na našem hřišti hostíme mužstvo 1.FC Slovácko B
Juniorka Slovácka se nachází v tabulce moravskoslezské fotbalové ligy na šesté příčce, ve dvaceti-osmi utkání dokázali jedenáct utkání vyhrát, osmkrát remizovat a devětkrát prohrát. Na venkovní půdě mají bilanci čtyři výhry, čtyři remízové utkání a šest proher.

V předposledním odehraném utkání nastoupili proti týmu Rosic a prohráli na domácí půdě 1:3

Slovácko B - Rosice 1:3
Branky: 21' Haša - 52', 56' a 76' Malata

Slovácko B: Vejmola - Malý, Kolinek, Mikulica, Foltýn (77' Prajza) - Ondica (61' Zůbek), Franta, Svízela (81' Křivánek), Nečas - Haša, Bančák
Trenér: Jan Palinek

V Kunovicích nastoupila juniorka Slovácka doplněná o dorostence. První poločas odehráli mladíci velmi dobrou partii. Kdyby z několika šancí pojistili jednobrankový náskok, mohli do druhé půle nastoupit klidněji a dovést zápas ke třem bodům. Jenž zkušený Malata juniory vyuřil. Dvěma slepenýma brankami obrátil skóre. Branky poznamenaly domácí celek natolik, že ve zbývající půlhodince přenechali prostor soupeři, který zjistil tři body další brankou z kopačky Malaty.

Juniorka Slovácka v posledním předehrávaném domácím střetnutím 6.6.2012 prohrála s Břeclaví 1:3.

Ve druhém poločase Slovácko snížilo díky vlastní brance hostujícího Ivančince a mohlo dokonce srovnat Hašou, ale ten z malého vápna hlavičkou minul branku.

Výdledek: 1. FC Slovácko B - MSK Břeclav 1:3(0:2)

Průběh utkání
O osudu utkání rozhodl střídájící Navrátil, který přízemní střelou překonal Urbánka.
85 V pokutovém území si dávali přednost Mikulica s Malým. V hlavičkovém souboji prostřelil brankáře Urbánka.

1. FC Slovácko B: Urbánek – Ondica, Malý, Mikulica, Křivánek, Franta, Haša, Prajza, Kolínek, Nečas, Bančák

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 07.06.2012 v 21:45