SK Líšeň - SK HS Kroměříž 1:1

branky: 58. Oprchal - 48. Janča

SK Líšeň: Sedmidubský - Čampa (K), Široký, Krejčí J.,Skok, Koudelka, Dostálek, Drábek(46.Šudoma),Mičko (81.Milotínský) - Malík, Oprchal (66.Krejčí M.)

V sobotním odpoledni se utkaly dva celky z nejspodnějších pater třetiligové tabulky.Ve veledůležitém souboji o záchranu jsme přivítali na našem hřišti Hanáckou Slavii Kroměříž.

Od úvodního hvizdu jsme převzali otěže do vlastních rukou a diktovali tempo zápasu. Vytvořili jsme si sice tlak, hnáni větrem a domácími fanoušky, ale vyprodukovali jsme jen několik střeleckých pokusů, které končily na rukavicích brankáře hostí Lovásika nebo se nevešly mezi tři tyče. Oproti posledním dvěma domácím duelům našim hráčům nechyběla vůle po vítězství a nasazení.Druhý poločas jsme nezačali vůbec dobře. Po nedorozumění v obraně se dostali Hanáci lacině k rozehrání rohového kopu a z této standardní situace padl první gól zápasu. Ten nás zhruba na deset minut vyhodil z tempa. Do zápasu nás vrátila standardní situace, ze které srovnal skóre nikým neatakovaný Zbyňa Oprchal. I nadále jsme se snažili vybojovat vítězství, ale šance, které hráči měli, neproměnili. Duel posledního s předposledním skončil remízou 1:1, která naší situaci příliš nepomohla.

Chtěla bych poděkovat fanouškům, kteří hlasitě podpořili naše hráče a přispěli k fotbalové atmosféře, která v Líšni už dlouho nebyla.

Poslední aktualizace stránky: adostalkova dne 06.05.2012 v 21:09