SK Sulko Zábřeh - SK Líšeň 1:0

branky: 4.Bačík

Sestava: Sedmidubský - Suchý (59.Oprchal), J. Krejčí, Drábek, Skok - Koudelka, Malík, Dostálek, Benešovský (46.Šudoma), Mičko - M.Krejčí

Komentář k zápasu:

Včera jsme odehráli 22.kolo MSFL v Zábřehu pod vedením nového trenéra Oldřicha Janusiczi, který nahradil v minulém týdnu Zbyňka Zbořila. Do Zábřehu jsme odjeli bez zraněného kapitána Čampy a vykartovaného Širokého. Utkání ovlivnily dva momenty, velmi silný vítr a rychlá branka v úvodních minutách zápasu. V prvním poločase, kdy jsme bojovali nejen se soupeřem ale i s větrem, jsme byli pod permanentním tlakem domácích. Jediný gól padl po zaváhání naší obrany a tyto situace se do konce poločasu opakovaly několikrát. Do šaten jsme odcházeli, díky neproměňování šancí domácích, za příznivého stavu 0:1. V poločase došlo ke změně, na hřiště nastoupil Šudoma místo Benešovského, se záměrem udržet míč a začít více kombinovat. To se nám začalo dařit a ve druhém poločase jsme zatlačili soupeře před jejich branku. Nedokázali jsme ale využít větru, který hrál ve druhé půli s námi, a k zakončení jsme se dostávali zřídka. V závěru zápasu byl stažen, v pokutovém území soupeře, Oprchal, ale rozhodčí penaltu nenařídil.

Poslední aktualizace stránky: adostalkova dne 02.05.2012 v 22:13