SK Líšeň - FC Vysočina Jihlava B 1:4

branka: 34. Martin Krejčí (as.Koudelka)

Sestava: Sedmidubský - Čampa (8.Suchý), Krejčí J., Drábek, Skok (46.Široký) - Mičko (46.Oprchal), Benešovský, Dostálek, Koudelka - Malík, Krejčí M.

Hodnocení Zbyňka Zbořila, trenéra SK Líšeň: „Toto byl jeden z klíčových zápasů jara pro záchranu MSFL. V zimě jsme poskládali nový mančaft s mladých hráčů, kteří potřebují udělat dobrý výsledek pro sebevědomí. Udělali jsme pár změn, které měly mužstvo nabudit, připravili jsme se na soupeře, chtěli zápas zvládnout, ale dnes bylo všechno špatně. Dostaneme branku ve 2.minutě po špatném odskoku míče, při faulu na gólovou standartku se nám zranil kapitán Čampa a ze druhého ohrožení branky dostaneme na 0:2. Fotbal je o hlavě, psychice a zvláště u mladých hráčů. Těžko jsme se z tohoto vývoje sbírali, ale podařilo se nám po půlhodině dát kontaktní branku a přišla další rána, která utkání definitivně zlomila. Po chybách v defenzivě se nám míč přelil dvakrát po šířce hřiště a skončilo to lacinou brankou na 1:3. Když jdete do kabiny po poločase za stavu 1:4, těžko se hledají slova, ale chtěli jsme se porvat o naši čest, dát do toho všechno a rvát se i každý za sebe. Ve druhé půli jsme měli několik možností na korigování výsledku včetně tyče, ale hosté využívali naší hry na riziko pro brejkové situace a měli také několik šancí. Zápas pravdy jsme nezvládli, nezříkám se osobní odpovědnosti za výsledky, ale hráčům věřím, že se o záchranu ještě porvou. Toto mužstvo potřebuje čas, ale v boji o záchranu bohužel není.“

Poslední aktualizace stránky: adostalkova dne 22.04.2012 v 10:13