FC Baník Ostrava B - SK Líšeň 0:0

Sestava: Sedmidubský - Čampa, Krejčí J., Drábek, Skok (70.Suchý) - Benešovský (80.Pecha), Malík - Koudelka, Dostálek, Oprchal (65.Šudoma) - Krejčí M.

**Hodnocení Zbyňka Zbořila, trenéra SK Líšeň: „Vezeme bod z venku, ale mám smíšené pocity. Každý bod se počítá, ale měli jsme dost šancí na to, aby jsme odvezli i tři body. V úvodu byli lepší domácí, hlavně v držení míče, ale do šancí jsme je nepouštěli. Paradoxně k ohrožení naší brány se dostávali po brejkových situacích, což jsme si v poločase v kabině museli vysvětlit. My jsme měli tak 5-6 dobrých situací ze stran, ale nedokázali jsme si připravit tutovou šanci. Kazili jsme finální fázi hlavně z pravé strany. Velkou šanci měl Malík, kterého vychytal zkušený Baránek. V kabině jsem hráčům připomněl, že i přes bezbrankový stav, nejsem spokojen a cesta k bodům povede jen přes zlepšený výkon. Vstup do druhé půle jsme zvládli výborně, ale gól jsme nedali ani z přečíslení 4 na 2 zakončeného Koudelkou, ani ze sólového nájezdu Martina Krejčího. Tady se lámal chleba. Měli jsme i dost standartek, ale z jedné z nich nám domácí vyjeli do rychlého brejku, který naštěstí skončil gólem z offsidu. Byli jsme dnes domácím juniorům vyrovnaným soupeřem a remíza je určitě zasloužená. “

Poslední aktualizace stránky: adostalkova dne 01.04.2012 v 21:07