SLOVÁCKO „B“ - SK LÍŠEŇ 3:0 (2:0)

Sestava: Sedmidubský - Čampa, Široký, Hebron (62.Dufek), Mičko - Koudelka (62.Belej), Dostálek, Malík, Nosko - Krejčí, Vrtěna (80.Drábek Martin)

Hodnocení Zbyňka Zbořila, trenéra SK Líšeň: „Nezačali jsme špatně, už ve 3.minutě se obtočil Vrtěna kolem Košúta a jeho zpětnou nahrávku zblokovali obránci na roh. To byla jediná chyba výborně hrajícího stopera domácích Košúta, jinak byl králem nahoře i před vlastní bránou. Opticky jsme nebyli horší, ale Slovácko bylo mnohem nebezpečnější a hlavně z naší levé strany. Zápas nevyšel Mičkovi, ani Hebronovi, který měl ten prostor zajišťovat. Máme dlouhodobý problém s opakováním dobrých výkonů. Minulý víkend odehrajeme zápas vzadu s nulou s minimem chyb a o týden později jich nasekáme tolik, že tak kvalitní hráči jako Kerbr nebo Čtvrtníček jich samozřejmě využijí. Druhý poločas byl v naší režii, ale bez vyložených šancí. Hodně trénujeme koncovku po centrech ze stran, ale dnes jsme nedostali před bránu snad z dvaceti situací pořádný centr či zpětnou nahrávku na gól. Domácím jsme ještě v závěru z ojedinělého brejku darovali penaltu na 3:0 a bylo po zápase.“

Poslední aktualizace stránky: adostalkova dne 31.10.2011 v 08:38