FC Slovan Rosice - SK Líšeň 3:2

Branky: 44. Široký (as. Belej), 67. Malík (as. Belej)

Sestava: Sedmidubský - Čampa, Široký, Hebron, Mičko (62. Koudelka) - Nosko, Malík, Dostálek, Drábek Michal (46. Krejčí), Belej (84. Drábek Martin), Vrtěna

Hodnocení Romana Drgy, as. trenéra SK Líšeň: „V tomto zápase jsme chtěli navázat na podařené domácí utkání s Uničovem. V prvním poločase jsme opět udělali několik hrubých chyb v defenzivě a pustili domácí do dvoubrankového vedení. Před odchodem do kabin snížil po rohovém kopu Beleje Široký. Druhá půle již byla z naší strany mnohem lepší, mimo vyrovnávacího gólu Malíka jsme si vytvořili 3 tutové šance, které ovšem zneškodnil výborný brankář domácích Lengál. Minutu před koncem utkání nás domácí potrestali hloupým gólem na 3:2. Znovu se projevilo, že si dokážeme vytvořit spoustu brankových příležitostí, ale nemůžeme dostávat laciné góly po hrubých chybách v defenzivě.“

Poslední aktualizace stránky: adostalkova dne 10.10.2011 v 08:48