Kroměříž - SK Líšeň 6:2

branky: 78.Drábek Michal (as.Krejčí), 87.Krejčí (as.Široký)

Sestava: Sedmidubský - Široký, Malík, Hebron, Mičko - Pecha (46.Drábek Michal) - Nosko, Krejčí, Belej, Šudoma (63.Koudelka) - Hlavinka (10.Vrtěna)

Hodnocení trenéra SK Líšeň Zbyňka Zbořila: „Nemá cenu si nic nalhávat. Zápas jsme hrubě nezvládli, i když jsme věděli o co půjde. Nezačali jsme špatně, Hlavinka se obtočil na hranici vápna a tvrdou střelou trefil přímo náruč brankáře. Po zranění ho vystřídal Vrtěna, který rozjel rychlý brejk, na jehož konci byl centr Noska na Beleje, ale před ním uklidil míč nad bránu stoper Šilinger. Dostali jsme dva stejné góly, kdy hráči spoléhali, že jim rozhodčí odpíská faul a ze dvou střel na bránu jsme prohráli poločas 2:0. Ve druhé půli to bylo buď a nebo. Zatlačili jsme domácí před bránu, nedali dvě šance a opět z první, tentokráte tečované střely dostali na 3:0. Až do konce zápasu naše snaha o korigování výsledku proti domácím brejkům. Výsledek hovoří za vše. V pondělí se rozhodne jakou cestou Líšeň půjde dál.“

Poslední aktualizace stránky: adostalkova dne 25.09.2011 v 20:56