SK LÍŠEŇ - ZÁBŘEH 2:3

branky: 16.Hebron (as.Vrtěna), 62.Krejčí (as.Nosko)

Sestava: Sedmidubský - Široký, Dostálek (70.Koudelka), Hebron, Mičko - Pecha - Nosko, Drábek Michal (64.Belej), Krejčí, Šudoma (80.Hlavinka) - Vrtěna

Hodnocení trenéra SK Líšeň Zbyňka Zbořila: „V úvodu utkání jsme byli velmi aktivní, už ve 2.minutě šel úplně sám na brankáře Šudoma, měli jsme několik rohů a v 15.minutě další samostatný nájezd neproměnil Nosko. První gól jsme dali vzápětí, když roh Drábka vrátil Dostálek, Vrtěna přiklepl Hebronovi a ten to propálil. Po celý první poločas fungovala naše defenzíva oproti minulým zápasům perfektně, stopeři se dobře zajišťovali a Zábřeh měl jen jednu střelu z dálky. Těsně před poločasem jsme měli kopat jasnou penaltu po faulu na Krejčího, nechci brečet, ale mohli jsme dát do šatny zlomovou druhou branku. Po změně stran jsme měli slabší čtvrthodinku a přenechali iniciativu hostům, ale vyrovnání přišlo po naší hrubé chybě v rozehrávce. Dokázali jsme opět strhnout vedení na naši stranu, ale hned vzápětí jsme dostali branku na 2:2. Další ránou pro nás bylo zranění Dostálka a opětovný zásah do obranné čtyřky. Měli jsme několik dobrých možností dát vítěznou branku, ale v tom finále jsme to sehráli špatně a nedotáhli žádné přečíslení do šance. Tři minuty před koncem jsme udělali hloupou chybu před vápnem a hosté nás potrestali třetí brankou. Pro nezaujatého diváka jsou zápasy Líšně asi zajímavé, dramatické, padá hodně branek, ale pro nás trenéry a hráče je ta série ubíjející. Nedokážeme dotáhnout takové utkání stejně jako proti Baníku do vítězného konce. Dnes jsme měli 15 střel na bránu, 2 samostatné nájezdy, na rohy 12:1 a prohrajeme 2:3. Všichni tady v Líšni potřebujeme opět zažít euforii z vítězství, energii z úspěchu, protože pro tyto pocity fotbal děláme. Je před námi ještě 8 zápasů a musíme se pokusit to konečně zlomit.“

Poslední aktualizace stránky: adostalkova dne 18.09.2011 v 13:48