Tescoma Zlín B - SK Líšeň 5:2

branky: 5.Dostálek (as.Dufek), 84.Hebron (as.Krejčí)

Sestava: Sedmidubský - Nosko, Hebron, Drábek Mar. (70.Široký), Mičko - Pecha - Dufek (56.Hlavinka), Dostálek, Belej, Šudoma (56.Vrtěna) - Krejčí

Hodnocení trenéra SK Líšeň Zbyňka Zbořila: „Oproti minulému zápasu v Jihlavě jsme udělali jednu změnu a to zpětné zařazení Pechy na svůj post s cílem vyztužit naši defenzivní činnost. V minulých zápasech jsme udělali hodně hrubých individuálních chyb, které nás stály body. Dnes jsme v tom pokračovali, hned v 1.minutě netrefil jasný míč Drábek a domácí šli zadarmo do vedení. Brzy jsme se dostali opět do hry, když hlavou po centru Dufka vyrovnal Dostálek. Vzápětí jsme udělali další hrubou chybu v obraně a znovu prohrávali. Směrem nahoru jsme stále hrozili a hlavně z levé strany jsme měli dostatek dobrých centrů před bránu, ale bez využití. Jako přes kopírák jsme ještě do poločasu dostali třetí gól. První tři střely na naši bránu skončily gólem. Ve druhém poločase jsme si vytvořili tlak, domácí hráli na brejky, takže o zajímavé situace před oběma bránami nebylo nouze. My měli šanci Šudomy, 2x Krejčího a nakonec místo korigování výsledku s možností rvát se do závěru o bod, přišla další hrubá chyba a gól na 4:1. Dostáváme hrozně laciné branky, které soupeřům nabízíme někdy až triviálními chybami sami. Hráči si musí připustit a cítit osobní zodpovědnost za chyby, které nás sráží a dostávají celý klub pod tlak. V předzápasové přípravě největší důraz klademe na jistotu řešení situací v obranné fázi, protože sílu nahoru máme, šance si dokážeme vytvořit, dali jsme ve dvou posledních zápasech venku 5 branek a vezeme jen bod. Mužstva jako my musí vycházet z dobré defenzívy a sílu jsme vždy měli v rychlém přechodu do útoku, ale když lacino inkasujeme většinou jako první, tak jsme postaveni do úplně jiné role a tu hlavně v obranné činnosti nezvládáme. V sobotu proti velice kvalitnímu Zábřehu hrajeme o důvěru diváků a nejen jejich.“

Poslední aktualizace stránky: adostalkova dne 14.09.2011 v 21:20