FC Vysočina Jihlava B - SK Líšeň 3:3

branky: 78.Krejčí (as.Hlavinka), 80.Krejčí (as.Sedmidubský), 83.Krejčí (as.Belej)

Sestava: Kotoul (46.Sedmidubský) - Nosko, Hebron, Drábek Mar., Mičko - Dostálek - Dufek (60.Hlavinka), Drábek Mich., Belej, Šudoma (60.Široký) - Krejčí

Hodnocení trenéra Zbyňka Zbořila: „V týdnu jsme si důkladně rozebrali tragický výkon proti Hulínu, který byl poskládán ze špatných individuálních výkonů a udělali pro dnešní zápas několik změn. V první půli se hrál vyrovnaný zápas, ale my jsme opět měli ve hře hodně nevynucených chyb. Těsně před poločasem jsme dvakrát špatně vyřešili přečíslení a ve 42.minutě nastřelili břevno. Hned vzápětí máme standartku na půlce a skončí to brankou do šatny. V poločase jsme si to museli v kabině vyříkat a nuceně jsme museli vystřídat brankáře Kotoula, který utrpěl zranění hlavy. Vstup do druhé půle byl jak ze špatného snu. Nedali jsme šanci Krejčího, po odraženém míči inkasovali na 2:0 a nedali další šance Krejčího a super tutovku Dufka. V 60.minutě jsme změnili rozestavení na tři obránce a konečně jsme to sehráli dobře. Vytvořili si plno dobrých situací ve vápně, ale nedařilo se nám to tam dostat. Nakonec jsme obdrželi třetí gól po vráceném rohu a těžko říct, jestli byl na stadionu někdo, kdo věřil v drama. Během několika minut jsme vyrovnali a měli i šance na vítězný gól. V závěru se hrálo nahoru dolů, obě mužstva chtěla vyhrát a pro lidi to musel být zajímavý závěr. Za druhý poločas a vůli rvát se o výsledek až do samotného závěru musím hráče pochválit, ale trápí nás chyby v defenzívě. Dáme tři branky venku a nevyhrajeme.“

Poslední aktualizace stránky: adostalkova dne 11.09.2011 v 17:26