SIGMA OLOMOUC „B“ - SK LÍŠEŇ 2:0

Sestava: Kotoul - Nosko (77.Drábek Martin), Široký, Hebron, Mičko - Pecha - Dufek, Belej (20.Drábek Michal), Krejčí, Koudelka (64.Čampa) - Vrtěna

ČK: 23.Široký

Hodnocení trenéra Zbyňka Zbořila: „S juniorkou Sigmy hrajeme vždy dobré zápasy, umíráme jen na špatnou produktivitu, protože šance jsme si vždy dokázali na ně vytvořit. Vyhovuje nám jejich kombinační fotbal, dnes jsme byli dobře připraveni a cítil jsem z hráčů odhodlání v Olomouci konečně uspět. Začali jsme velmi dobře, hned ve 2.minutě jsme dali gól, ale nebyl uznán pro offside. V úvodu se hrál výborný fotbal, nahoru dolů a opět jsme si šance vytvořili. Nedali jsme nic a pak přišly momenty, které zápas ovlivnily. Museli jsme střídat zraněného Beleje, který je pro naši ofenzivu klíčový hráč a hlavně byl o 3 minuty později vyloučen Široký. Pak už to bylo pro nás těžké, domácí kombinovali, drželi míč, ale i my do konce první půle hrozili z každého brejku. Druhou půli jsme začali špatně a dostali brzy gól. Díky výbornému výkonu Kotoula jsme až do samého závěru žili v naději alespoň na bod, ale nedokázali jsme nic dohrát do finále. Dnes nemůžu hráčům nic vytknout, dřeli do konce zápasu a vydali se ze všech sil. Za stavu 0:0 jsme měli snad pět dobrých šancí a jejich neproměnění dnes opět rozhodlo. V Olomouci prostě (HFK i Sigma) dávat góly neumíme. Na závěr musím pochválit jak Kotoula v bráně, tak i Vrtěnu v útoku, který odehrál výborný zápas, ale z těch šancí prostě musí dávat góly. Mužstvo to potřebuje.“

Poslední aktualizace stránky: adostalkova dne 28.08.2011 v 18:00