Náš příští soupeř - Sigma Olomouc B

V neděli 28.8. odehrajeme utkání na Andrově stadionu proti juniorce Sigmy Olomouc. Utkání začíná v 10.15 hod. Juniorka Sigmy v letní přestávce obměnila kádr a také došlo ke změně na trenérském postu. Novým koučem juniorky se stal Václav Jílek, dosavadní trenér Augustin Chromý se přesunul k týmu U 19.

Sezonu zahájila juniorka Sigmy vítězstvím 2:0 v Kroměříži. V tomto zápase se rozhodovalo až v závěru, patnáct minut před koncem utkání si dal vlastní branku Klabal. V devadesáté minutě se trefil olomoucký Vavřík.

V dalším kole juniorka narazila na Uničov, kterému podlehla na domácím hřišti 2:3. Podle trenéra Jílka odehrálo mužstvo výborný druhý poločas, ale soupeř byl šťastnější a z ojedinělé akce vstřelil vítěznou branku.

V posledním utkání nastoupila juniorka proti Rosicím. Ze hřiště nováčka MSFL si Olomouc odvezla bod za remízu, zápas skončil 3:3. Trenér Jílek, ale s výsledkem spokojený nebyl. „Myslím, že to v danou chvíli je špatný výsledek. Měli jsme jednoznačně vyhrát. Ale pořád opakujeme stejný problém, je to nekoncentrovanost a nesoustředěnost,“ řekl Václav Jílek. „Začali jsme dobře, dostali dvě laciné branky. Do přestávky jsme srovnali, ale druhý poločas to bylo podobné, srovnali jsme až v poslední minutě,“ podotkl.

Statistika posledního utkání B-týmu Olomouce:

Rosice – SK Sigma Olomouc 3:3 (2:2)

Branky: 4. Okleštěk, 24. Odehnal, 58. Pšikal - 30. Rolinc, 39. Machalický, 90. Nuc.

Rozhodčí: Talpa - Machát, Černý. ŽK: Dupal - Pančochář, Murin.

Sigma B: Karabina - Hála, Murin, Koutný, Machalický – Vavřík (65. Nešický), Nuc, Nepožitek, Plšek (78. Pančochář) - Rolinc, Jerome (56. Chlebek). Trenér Václav Jílek.

Poslední aktualizace stránky: adostalkova dne 25.08.2011 v 19:02